27 Aralık 2012, Perşembe 22:20:53

KKTC'DE HAVADA EYLEM VAR

KKTC'de hava trafik kontrolörleri yarın eylem yapacak.
  • Sendigalıyık annem ! Gezdiririm gendi gendimii... İsteriz yine hükümet diz çöksün, maaşdı izindi her şey avantajlı olsun. Ama olmaz, yanlış işler bunlaar, govcalayın gitsiin...
  • KKTC yi kurtarmak istiyorsanız önce şirket batırma uzmanı sendikaları kapatın.
  • KKTC ni bu emelleri belli olmayan sendikalar batıracak günün birinde. Sürekli birşeyler istiyorlar. Sürekli grev planlıyorlar. Neyin peşindesiniz ? Siyasi parti değilsiniz. Maaşlar güzel. Neden hep daha fazlanın peşindesiniz ? KTHY örneği yetmedi mi ? KTHY nı batıran sendikacılar şimdi son model arabalarla geziyorlar. Siz de sokaklarda bağırın bakalaım.
  • KKTC nin şımarık sendikacıları KTHY nı kapattırtıktan sonra şimdi de sıra ECN havaalanına geldi. Sabah akşam grev peşindeler. Çalışmasınlar da ne olursa olsun. Doymak bilmeyen istekler hiç bitmiyor. Allah sizi ıslah etsin. Ne diyeyim.

KKTC'li sendikaların çağrısına uyan Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası LTB çalışanlarına destek için eylem yapma kararı aldı.

Eylemle ilgili şöyle denildi: "Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası olarak Sendikal Platformda alınan karara uyarak 28 aralık 2012 Cuma günü sabah saat 08:00’dan 15:30’a kadar grev yapacağımızı bildiririz."

KKTC'DE HAVADA EYLEM VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

No more bets.. ~ 5 yıl önce
Sendigalıyık annem ! Gezdiririm gendi gendimii... İsteriz yine hükümet diz çöksün, maaşdı izindi her şey avantajlı olsun. Ama olmaz, yanlış işler bunlaar, govcalayın gitsiin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurtarma operasyonu ~ 5 yıl önce
KKTC yi kurtarmak istiyorsanız önce şirket batırma uzmanı sendikaları kapatın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pes yani ~ 5 yıl önce
KKTC ni bu emelleri belli olmayan sendikalar batıracak günün birinde. Sürekli birşeyler istiyorlar. Sürekli grev planlıyorlar. Neyin peşindesiniz ? Siyasi parti değilsiniz. Maaşlar güzel. Neden hep daha fazlanın peşindesiniz ? KTHY örneği yetmedi mi ? KTHY nı batıran sendikacılar şimdi son model arabalarla geziyorlar. Siz de sokaklarda bağırın bakalaım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şımarık ~ 5 yıl önce
KKTC nin şımarık sendikacıları KTHY nı kapattırtıktan sonra şimdi de sıra ECN havaalanına geldi. Sabah akşam grev peşindeler. Çalışmasınlar da ne olursa olsun. Doymak bilmeyen istekler hiç bitmiyor. Allah sizi ıslah etsin. Ne diyeyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000