14 Haziran 2018, Perşembe 13:30:07

Kırgız kadın Atatürk Havalimanı'nda sır oldu!

Kanada’dan İstanbul aktarmalı ülkesine gitmek isteyen Kırgızistanlı Nurgiza Kulmanbetova Atatürk Havalimanı’nda adeta sır oldu.
  • Bir sürü kadını bu tür dalavere ile getiriyorlar. O sır olmamıştır. Pasaport çıkışından sonra pimp in tekinin peşine takılıp alemlere akıtmışlardır.
  • O kadına bulduğu lar Anakara hastane 'de ama haberimiz yok nasıl bu kadın orda oldu ve ne oldu????
  • 60 dolar şüpheli geldi Kırgızistan pasaportu varsa vizesiz girebiliyor ülkeye sonuçta resmi yollardan ülkeye gitmiş bir yerlerde bağlantısı vardır uçağın nereye geldiği belli pasaportun orada sürekli Özbek Kırgız yoğunluğu oluyor çıkış kısmında da bagaj aramaların da ülkeye kaçak getirmeye çalıştıkları eşyalar kontrol ediliyor mutlaka biri görmüş çevirmiştir
  • Kameralar çalışmıyor mu

Kanada’dan İstanbul aktarmalı ülkesine gitmek isteyen Kırgızistanlı Nurgiza Kulmanbetova Atatürk Havalimanı’nda adeta sır oldu.

Kanada merkezli bir şirkette çalışan Kırgızistanlı Nurgiza Kulmanbetova, ülkesine dönmek için THY’ye ait uçakla 11 Haziran günü Toronto’dan İstanbul’a geldi. Saat 15.00 sıralarında Atatürk Havalimanı’na inen Kulmanbetova, aynı akşam saat 19.00’da İstanbul-Bişkek uçağına rezervasyonu olmasına rağmen uçağa binmedi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Ailesi Kırgız kadına ulaşmak istedi ancak bu süreçte iletişim kuramadı. Seyahatin üzerinden iki gün geçmesine rağmen Kulmanbetova’nın adeta sırra kadem basması üzerine Kırgızistan Başkonsolosluğu harekete geçti. Atatürk Havalimanı kayıtlarından genç kadının Türkiye’ye giriş yaptığı tarihi öğrenen konsolosluk, giriş tarihinin seyahat gününden bir gün sonra yani 12 Haziran günü saat 22.06’da gerçekleştiğini tespit etti.

Bu arada aile, genç kadına ait banka kartından Ankara’daki bir banka şubesinden 11 Haziran günü 60 dolar ve 390 TL para çekildiğini öğrendi.

Kulmanbetova’nın Türkiye’ye resmi olarak giriş yaptığı tarihten bir gün önce bankadan işlem yapılmış olması, kartın çalınmış olması ihtimalini akıllara getirdi.

Kulmanbetova’nın izini bulmak için sosyal medya üzerinden çağrıda bulunan ailenin bu çağrısına bir görgü tanığı cevap verdi.  O kişi, Kırgız kadını son olarak Atatürk Havalimanı’nda 310 numaralı köprünün olduğu bölgede gördüğünü söyledi.

Polisin olayla ilgili soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

Kırgız kadın Atatürk Havalimanı'nda sır oldu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Sır!? ~ 2 ay önce
Bir sürü kadını bu tür dalavere ile getiriyorlar. O sır olmamıştır. Pasaport çıkışından sonra pimp in tekinin peşine takılıp alemlere akıtmışlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mm ~ 2 ay önce
O kadına bulduğu lar Anakara hastane 'de ama haberimiz yok nasıl bu kadın orda oldu ve ne oldu????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sht ~ 2 ay önce
60 dolar şüpheli geldi Kırgızistan pasaportu varsa vizesiz girebiliyor ülkeye sonuçta resmi yollardan ülkeye gitmiş bir yerlerde bağlantısı vardır uçağın nereye geldiği belli pasaportun orada sürekli Özbek Kırgız yoğunluğu oluyor çıkış kısmında da bagaj aramaların da ülkeye kaçak getirmeye çalıştıkları eşyalar kontrol ediliyor mutlaka biri görmüş çevirmiştir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kkk ~ 2 ay önce
Kameralar çalışmıyor mu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000