22 Mart 2018, Perşembe 09:18:14

Kilolu ve bebekli yolculara business yasağı

Asyalı Thai Airways, obez ve bebekli yolcuların Boeing 787-9 tipi uçakların business class bölümünde seyahat etmesine yasak getirdi.
  • 7 yasından kucukler seyahat etmemeli. kimse sizin cocugunuzun haylazlıgını yaramazlıgını gurultusunu cekmek zorunda degıl. buyusun ondan sonra gezdirin saga sola goturun
  • Uygulamayı destekliyorum,Bu uygulamanın en kısa zamanda Thy da da uygulanması gerekir, çocuklu yolcuların uçuşun bir yarısında çocukların ağlayıp herkesi rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok.Anne Baba biraz saygılı olsa küçük çocukları varken kalkıpta business tan bilet almazlar, madem uçmak zorundasın ekonomi sınıfında alırsın,aslında mümkünse hiç binmeyip, özel araçları ile gitseler böyle problemler olmaz,Hayır çocuk rahatsız ettiğinde kalkıp kibarca uyardığında hadsiz bir şekilde ' çocuk işte ne yapalım ' diyerek bir de seni suçlu duruma düşürüyorlar,ne diyelim eğitim ve saygı şart....
  • Ya arkadaşlar şiz ne kadar da bencil insanlarsınız.Hadi diyelim şimdi evladınız yok ama bu ilerde olmayacağı anlamına gelmez değil mi? Bir arkadaş yazmış (Leman ) trenle gitsinler.Senin annen baban seni ormanda mı büyüttü.Eminim Sizinkiler seni kurtlara teslim etmişlerdir (ki bu saldırganlığın ondan olsa gerek)Trende gitsin diyorsun. Bacım sana ne gerek var o zaman o uçakta.İşiniz gücünüz mualefet.Ya kardeşim hiç düşünüyor musunuz? Acaba bu bebek neden ağlıyor? Bebeklerin kulakları bizimkilerden çok daha hassas.Bu nedenle basınç değişikliklerini de kolaylıkla farkederler. Düzgün bir havacı (kabin-teknik-pilot fark etmez)bunu fark ederse hemen kapılardakı pressurize sealleri check etmeli. Alın size o beğenmediğiniz bebeğin yararı! Önemli olan işe nereden baktığınız.Yada bakamadığınız!
  • cok yerinde bir karar. destekliyorum. otobuslere de almamalari gerekiyor aslinda.

Asyalı Thai Airways, obez ve bebekli yolcuların Boeing 787-9 tipi uçakların business class bölümünde seyahat etmesine yasak getirdi.

Thai Airways geçen yıl sonlarına doğru teslim aldığı Boeing 787-9 Dreamliner tipi uçakların business bölümlerine ilişkin ilginç bir karar aldı. Thai Airways, bel çevresi 142 santimetreyi aşan yolculara ve bebeği ile birlikte seyahat eden yolculara business class bileti satmayacağını açıkladı.

Yasağın uçağın standart emniyet kemer uzunluğunun bu standartların üzerinde güvensiz olmasından kaynaklandığı öğrenildi.
Kilolu ve bebekli yolculara business yasağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

hayri ~ 4 ay önce
7 yasından kucukler seyahat etmemeli. kimse sizin cocugunuzun haylazlıgını yaramazlıgını gurultusunu cekmek zorunda degıl. buyusun ondan sonra gezdirin saga sola goturun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baran ~ 4 ay önce
Uygulamayı destekliyorum,Bu uygulamanın en kısa zamanda Thy da da uygulanması gerekir, çocuklu yolcuların uçuşun bir yarısında çocukların ağlayıp herkesi rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok.Anne Baba biraz saygılı olsa küçük çocukları varken kalkıpta business tan bilet almazlar, madem uçmak zorundasın ekonomi sınıfında alırsın,aslında mümkünse hiç binmeyip, özel araçları ile gitseler böyle problemler olmaz,Hayır çocuk rahatsız ettiğinde kalkıp kibarca uyardığında hadsiz bir şekilde ' çocuk işte ne yapalım ' diyerek bir de seni suçlu duruma düşürüyorlar,ne diyelim eğitim ve saygı şart....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçmalamışsın ~ 4 ay önce
Bildiğin saçmaladınız şuan ne demek şimdi bu sizin ki resmen özgürlüğünü kısıtlamaya girer Türkiyede yaşıyoruz ayıp..
Tabi tabi ~ 4 ay önce
Ya arkadaşlar şiz ne kadar da bencil insanlarsınız.Hadi diyelim şimdi evladınız yok ama bu ilerde olmayacağı anlamına gelmez değil mi? Bir arkadaş yazmış (Leman ) trenle gitsinler.Senin annen baban seni ormanda mı büyüttü.Eminim Sizinkiler seni kurtlara teslim etmişlerdir (ki bu saldırganlığın ondan olsa gerek)Trende gitsin diyorsun. Bacım sana ne gerek var o zaman o uçakta.İşiniz gücünüz mualefet.Ya kardeşim hiç düşünüyor musunuz? Acaba bu bebek neden ağlıyor? Bebeklerin kulakları bizimkilerden çok daha hassas.Bu nedenle basınç değişikliklerini de kolaylıkla farkederler. Düzgün bir havacı (kabin-teknik-pilot fark etmez)bunu fark ederse hemen kapılardakı pressurize sealleri check etmeli. Alın size o beğenmediğiniz bebeğin yararı! Önemli olan işe nereden baktığınız.Yada bakamadığınız!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 4 ay önce
cok yerinde bir karar. destekliyorum. otobuslere de almamalari gerekiyor aslinda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000