14 Nisan 2012, Cumartesi 12:53:20

KIBRIS HAVAYOLLARI UÇAKLARINI SATTI

Rum Yönetimi, iki Airbus tipi uçağı yaklaşık 30 milyon Dolar’a satıyor. Kıbrıs Havayolları (Cyprus Airways) yönetim kurulunun, A319 tipi iki uçağın satılmasına ilişkin kararı onayladığı belirtildi.
  • GÜNEY KIBRIS HAVAYOLLARI OLMALI RUMLAR ADANINI TEK HAKİMİ DEĞİL.BU YANLIŞI BİZ YAPMAYALIM LUTFEN
  • beter olsun diyen arkadaş çok ayıp ediyorsun aşağıdaki arkadaşın dediği gibi devletler anlaşamasada ordaki halkın komşuluğu güzel ve evet hiçkimsenin işsiz kalmasını bende istemem üzüldüm umarım en kısa zamanda düzelir ve kimse işsiz kalmaz
  • rum kesimi diyo orda okusana. beter olsunlar
  • Arkadaşa katılıyorum, ama komşumuz olduğu için değil, havacılık sektöründe bir ülkede işlerin kötü gitmesi bütün havacıları kötü etkiler. Umarım Avrupa daki kriz de çözülür ve gene eski güzel günlere döneriz.
Fileleftheros gazetesi ekonomi eki, Kıbrıs Havayolları yönetim kurulunun uçakların 30.5 milyon dolar karşılığında satılmasını öngördüğünü yazdı.

Gazete, konu hakkında yapılan açıklamaya dayanarak, Kıbrıs Havayolları yönetim kurulunun, iki uçağın satılmasına ilişkin havayolları ile “Gecas Asset Management” arasındaki anlaşmayı onayladığını belirtti.

(Kıbrıs Gazetesi)
KIBRIS HAVAYOLLARI UÇAKLARINI SATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
GÜNEY KIBRIS HAVAYOLLARI OLMALI RUMLAR ADANINI TEK HAKİMİ DEĞİL.BU YANLIŞI BİZ YAPMAYALIM LUTFEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
beter olsun diyen arkadaş çok ayıp ediyorsun aşağıdaki arkadaşın dediği gibi devletler anlaşamasada ordaki halkın komşuluğu güzel ve evet hiçkimsenin işsiz kalmasını bende istemem üzüldüm umarım en kısa zamanda düzelir ve kimse işsiz kalmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
rum kesimi diyo orda okusana. beter olsunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşa katılıyorum, ama komşumuz olduğu için değil, havacılık sektöründe bir ülkede işlerin kötü gitmesi bütün havacıları kötü etkiler. Umarım Avrupa daki kriz de çözülür ve gene eski güzel günlere döneriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000