20 Aralık 2015, Pazar 09:47:36

Kendi koltuğunda uçan köpek şaşırttı

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yolcu, uçakta kendi koltuğunda seyahat eden bir Alman kurdunun fotoğrafını paylaştı.
  • Haberi yapan arkadaş, en ön sırada köpek taşımak IATA kuralları gereğince serbestir ( Kör yolculara refakat köpeği ). Havacılık hakkına bilgin yoksa bu sayfada yazı yazma ve bilmeyen inasalarada yanlış konu hakkında bilgi aktarma, bırak bu işi. Yorum yapan arkadaşlar, ne zaman bir konuda hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapılmayacağını öğreneceksiniz. Biraz okuyun bilgi sahibi olun ondan sonra bilmişlik taslayın. Yazık oluyor T.C. nin en önde gelen bu havacılık haber sayfasına
  • Dönüşte, by enike c class upgrade lütfen...
  • ayrica kopek gergin, kulaklarindan belli.. ucustan korkuyor..
  • bide havayolu tamam dese ki demez, yolcular sorun cikarir.. bende alman kurdu kara var, 6 aylik 25 kg,sokakta millet tiksinerek bakiyor,anlamiyorum.. bizim kopek sevgimiz niye milletimin insaninin gucune gidiyor bilmiyorum.. pek kopek seven millet degiliz, insan seviyormuyuz oda ayri bir soru tabiki
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Kemer baglamis mi acaba?
  • Ayy çok tatlı
  • Rehber Köpektir bence ..
  • Tgs de alım varmı
  • çoğu insandan daha insan gibi seyahet etmiş. profum diye kabin memurlarına saldırmamış :) bazen insanlığa ders veriyor bu güzel canlılar.

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yolcu, uçakta kendi koltuğunda seyahat eden bir Alman kurdunun fotoğrafını paylaştı.

Köpeğin sakin şekilde yolculuk yaptığı görülen fotoğraf, sosyal paylaşım platformu Reddit'te 24 saatte 2 milyondan fazla kişi tarafından görüntülendi.

Köpeğin kendine ait bir koltukta oturmasına nasıl izin verildiği ise merak konusu oldu.

ABD'de evcil hayvanların sadece özel kutularında kabinde bulunmasına imkân sağlanırken, bazı havayolu şirketleri ise evcil hayvanların kabinde seyahatine izin vermiyor.

Kendi koltuğunda uçan köpek şaşırttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

SXS ~ 3 yıl önce
Haberi yapan arkadaş, en ön sırada köpek taşımak IATA kuralları gereğince serbestir ( Kör yolculara refakat köpeği ). Havacılık hakkına bilgin yoksa bu sayfada yazı yazma ve bilmeyen inasalarada yanlış konu hakkında bilgi aktarma, bırak bu işi. Yorum yapan arkadaşlar, ne zaman bir konuda hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapılmayacağını öğreneceksiniz. Biraz okuyun bilgi sahibi olun ondan sonra bilmişlik taslayın. Yazık oluyor T.C. nin en önde gelen bu havacılık haber sayfasına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Derleeer ~ 3 yıl önce
Dönüşte, by enike c class upgrade lütfen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 3 yıl önce
ayrica kopek gergin, kulaklarindan belli.. ucustan korkuyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 3 yıl önce
bide havayolu tamam dese ki demez, yolcular sorun cikarir.. bende alman kurdu kara var, 6 aylik 25 kg,sokakta millet tiksinerek bakiyor,anlamiyorum.. bizim kopek sevgimiz niye milletimin insaninin gucune gidiyor bilmiyorum.. pek kopek seven millet degiliz, insan seviyormuyuz oda ayri bir soru tabiki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uslu ol ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fasten seat belt ~ 3 yıl önce
Kemer baglamis mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pınar ~ 3 yıl önce
Ayy çok tatlı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
- ~ 3 yıl önce
belliydi pinar, belliydi...
Airbus ~ 3 yıl önce
Rehber Köpektir bence ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 3 yıl önce
Tgs de alım varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mokoko ~ 3 yıl önce
Biliyorum ihtiyacın olduğundan yazıyorsun ama lütfen her habere şu yorumu yazmayı bırak.
:) ~ 3 yıl önce
Lütfen her habere yaz bunu:) yemin ederim hiç gülecegim yoktu. Çelebide alım var gircenmi :)
kısayol ~ 3 yıl önce
TGS nin sayfasını şu yazdığın PC ye kısayol yapsan en doğru haberi alırsın. İnşallah alım olur ne diyelim.
Volvo ~ 3 yıl önce
Al kendin bak: http://tr.tgs.aero/ Bir daha da kendini aptal yerine koydurtma, kulaklarını çınlattırma. Kendine saygısı olmayan senin gibi bir eziği hiç bir şirket işe almaz. Hele ki bir bilgiyi hangi kaynaktan nasıl bulacağını bilemeyecek kadar zeka dan aciz olan birinin hiç şansı yok.
prof ~ 3 yıl önce
çoğu insandan daha insan gibi seyahet etmiş. profum diye kabin memurlarına saldırmamış :) bazen insanlığa ders veriyor bu güzel canlılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000