28 Şubat 2009, Cumartesi 08:40:47

Kazadaki yolcu sırrı çözüldü

Amsterdam’daki kazadan sonra uçakta kaç yolcu olduğunun tartışması çözüldü.
  • Denilecek hiçbirşey yokken bu çabalarınız boşuna...
  • Önce Baş Sağlığı Sabır ve Yaralılara Şifa Diliyorum. Ancak Uçakta fazla yolcu hiçde küçümsenemiyecek bir olay. O +1 , O fazla yolcu Kontrolsüz bir kişi anlamına gelir. Ajan olur,korsan olur,zırdeli olur,ne olamaz ki. Kazanın nedeni bile olabilir. Nerede kaldı uçuş güvenliği.
  • inanamıyorum ya kırıma uğramış bir uçaktan ekip ölü ya da uzuvlarını kaybetmiş olarak çıkıo..buna rağmen kazandığımız parada gözünüz war.allah ıslah etsin sizin gibileri!!
  • tek soru sana "kaç bin dolara satarsın canını?" bunu dolarla açıklayacak karakterine 1 dolar veriyorum açık arttırmayı da kapatıyorum en yüksek teklifle.

Suriye’den Amsterdam’a gitmek isteyen Belal Nouni’nin, Şam’dan uçağa binerken İstanbul ve Amsterdam uçuşlarının işlemini yaptırdığı için kabin ekibinin uçaktaki sayımında eksiklik çıktığı anlaşıldı. Nouni, Şam’dan kaza günü erken saatlerde, yine kazanın olduğu TC-JGE tescil işaretli Tekirdağ ile İstanbul’a indi. Transit salonda bir saat bekleyen Nouni, aynı uçağa bindi. Uçaktaki sayımda eksiklik bebek yolcunun normal sayılmasıyla gerçekleşti.

Kara kutu tartışması
Hollanda Güvenlik Araştırma Kurulu Başkanı Pieter van Vollenhoven’in, kara kutu bilgilerini savcılığa vermek istemediği öğrenildi. Kurulun, savcılığın bu bilgileri bir suç araştırmasında kullanamayacağı görüşünde olduğu öğrenildi. Savcılık ise araştırma kapsamında mümkün olduğu kadar çok bilgiye ihtiyacı olduğu görüşünde.

Kazadaki yolcu sırrı çözüldü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
Denilecek hiçbirşey yokken bu çabalarınız boşuna...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Önce Baş Sağlığı Sabır ve Yaralılara Şifa Diliyorum. Ancak Uçakta fazla yolcu hiçde küçümsenemiyecek bir olay. O +1 , O fazla yolcu Kontrolsüz bir kişi anlamına gelir. Ajan olur,korsan olur,zırdeli olur,ne olamaz ki. Kazanın nedeni bile olabilir. Nerede kaldı uçuş güvenliği.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
inanamıyorum ya kırıma uğramış bir uçaktan ekip ölü ya da uzuvlarını kaybetmiş olarak çıkıo..buna rağmen kazandığımız parada gözünüz war.allah ıslah etsin sizin gibileri!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tek soru sana "kaç bin dolara satarsın canını?" bunu dolarla açıklayacak karakterine 1 dolar veriyorum açık arttırmayı da kapatıyorum en yüksek teklifle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000