16 Ağustos 2008, Cumartesi 08:24:26

Kazada ölenlerin isimleri ölümsüzleşecek

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Isparta'da meydana gelen elim uçak kazasında hayatını kaybeden öğretim görevlilerinin isimleri ölümsüzleşiyor.
  • burası mahalle kavgası yapılacak yer değil kadın veya erkek cahil veya kültürlü ama bugün camiamızda çok az kişide olmayan yüreği var' sizde?
  • Alev Erel isimli hanım veya bey'e cevap vermek istemezdim, ama cevap hakkım doğdu. Öncelikle; ben kendisini asla eleştirmedim veya cevap anlamında yazmadım. Ben, sadece iş işten geçtikten sonra yapılan işlerden ve önlemlerin zamanında alınmasının önemine dikkat çektim. Ama Alev Erel denen bayan veya bay yanlış anlamış ve bu anlamayı da abuk sabuk, imla hataları ile dolu güya yorumunda yazmış. Bu kişiye tavsiyem önce okuduğunu anlasın, sonra da otursun Türkçe İmla Kılavuzunu okusun.Faydasını görecektir.
  • avalona cevaptır anıt mezarın daha ne olduğunu bilmeyen bu arkadaşım eğer saçma olmayan bilgilere sahibse benim gibi saçmalamadan ve kendine güveniyosa bildiklerini açıklasın açık kimliği ile
  • Her zaman aynı saçmalıklar...." Kalbimizde yaşayacaklar, unutturmayacağız, anıt mezar...vs..vs " Kazanın üzerine bir gidilse, şayet var ise dispatch planları alınsa, arıza log book'ları incelense acaba neler çıkacak? Bir de bu şirkete uçak alınması için zaman veriliyor. Lütfen artık uyanın baylar.

Türk Fizik Derneği’nin Bodrum’da düzenleyeceği 25. Uluslararası Fizik Kongresi’nin ilk gününde, geçen yıl 30 Kasım günü World Focus Havayolları’na ait uçağın Isparta'da inişe geçtiği sırada düşmesi sonucu ölen Prof. Dr. Engin Arık, Prof. Dr. Fatma Şenel Boydağ, Araş. Gör. Berkol Doğan, yüksek lisans öğrencisi Engin Abat, Araş. Gör. Mustafa Fidan ve Doç. Dr. İskender Hikmet ile Prof. Dr. Erdal İnönü için anma töreni düzenlenecek.

Kongre 25-29 Ağustos 2008 tarihleri arasında Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde yapılacak. Türk Fizik Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu, bu yıldan itibaren her yıl Prof. Dr. Engin Arık anısına ödül verme kararı aldı.

Kazada ölenlerin isimleri ölümsüzleşecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

erkek ~ 10 yıl önce
burası mahalle kavgası yapılacak yer değil kadın veya erkek cahil veya kültürlü ama bugün camiamızda çok az kişide olmayan yüreği var' sizde?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avalon1166 ~ 10 yıl önce
Alev Erel isimli hanım veya bey'e cevap vermek istemezdim, ama cevap hakkım doğdu. Öncelikle; ben kendisini asla eleştirmedim veya cevap anlamında yazmadım. Ben, sadece iş işten geçtikten sonra yapılan işlerden ve önlemlerin zamanında alınmasının önemine dikkat çektim. Ama Alev Erel denen bayan veya bay yanlış anlamış ve bu anlamayı da abuk sabuk, imla hataları ile dolu güya yorumunda yazmış. Bu kişiye tavsiyem önce okuduğunu anlasın, sonra da otursun Türkçe İmla Kılavuzunu okusun.Faydasını görecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alev erel ~ 10 yıl önce
avalona cevaptır anıt mezarın daha ne olduğunu bilmeyen bu arkadaşım eğer saçma olmayan bilgilere sahibse benim gibi saçmalamadan ve kendine güveniyosa bildiklerini açıklasın açık kimliği ile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avalon 1166 ~ 10 yıl önce
Her zaman aynı saçmalıklar...." Kalbimizde yaşayacaklar, unutturmayacağız, anıt mezar...vs..vs " Kazanın üzerine bir gidilse, şayet var ise dispatch planları alınsa, arıza log book'ları incelense acaba neler çıkacak? Bir de bu şirkete uçak alınması için zaman veriliyor. Lütfen artık uyanın baylar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000