25 Mayıs 2010, Salı 12:41:38

KAZA YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

İstanbul Samandıra'da gelen askeri uçak kazasının ilk görüntüleri yayınlandı... İşte o görüntüler...
  • sevgili militarism başlığı altında yazan arkadaşım; aydınlatmak için söylüyorum bundan 2 sene önce bende o bölgede yaşıyordum, sebebi de bundan 10 yıl kadar kadar önce bi akrabımın orada ev yaptırmış olması idi, o zamanlar o bölgede hiçbir ev yoktu, eğer ki askeriye sahip olduğu alanları en güzel şekilde değerlendirip sahip çıkıyor ve şehirlerin gelişmesine bağlı olarak olarak şehrin içinde kalıyorsa ve yağmalanan bu ortamda arazileri yeşil ve değerli kalıyorsa sen git de bunları oy kaygıları için o arazileri talan edenlere söyle... tabi bunu söyleyebilmek için bi yandaş ve bir partinin destekçisi olmamak lazım?? askeriye sorunu olanlar sorunu birazda siyasette ve kendilerinde arasınlar... askeriye sabittir değişken olan ise biziz...
  • Pilot iyi olsun, kendini geliştirsin,açık olsun, saman altından su yürütmesin, bilgili olsun, emniyetli olsun nerden olursa olsun, isterse zenci olsun..geçin bu kara, hava deniz mantığını sivil uçak uçuruyorsunuz..
  • Uçagin kirmizi kuyrugunda K-K yazisi var. Zaten samandira Kara Kuvvetleri havacilik üssüdür K-K = Kara Kuvvetleri. Hava Harp okulu ile ilgisi yok. Hava Harp okulu (THK) T41 uçaklarinin üssü Yalovada ve sik sik egitim uçusu için AtAtük Havaalanina iniyorlar.
  • iyi olan kendini yetiştiren dünyanın her yerinde uçabilir...kendini yetiştiremeyen lövyeyi araba direksiyonu zatennedenlerde ancak senin gibi saga sola çamur atarlar oda sıçrayıp kendisine gelir :))
İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Samandıra'da Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na ait bir eğitim uçağı geçtiğimiz saatlerde düşmüştü.

Meydana gelen kazada uçakta bulunan 3 personelin de kazadan yaralı olarak kurtulduğu bildiriliyor.

İşte kaza yerinden ilk görüntüler;

KAZA YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
sevgili militarism başlığı altında yazan arkadaşım; aydınlatmak için söylüyorum bundan 2 sene önce bende o bölgede yaşıyordum, sebebi de bundan 10 yıl kadar kadar önce bi akrabımın orada ev yaptırmış olması idi, o zamanlar o bölgede hiçbir ev yoktu, eğer ki askeriye sahip olduğu alanları en güzel şekilde değerlendirip sahip çıkıyor ve şehirlerin gelişmesine bağlı olarak olarak şehrin içinde kalıyorsa ve yağmalanan bu ortamda arazileri yeşil ve değerli kalıyorsa sen git de bunları oy kaygıları için o arazileri talan edenlere söyle... tabi bunu söyleyebilmek için bi yandaş ve bir partinin destekçisi olmamak lazım?? askeriye sorunu olanlar sorunu birazda siyasette ve kendilerinde arasınlar... askeriye sabittir değişken olan ise biziz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Pilot iyi olsun, kendini geliştirsin,açık olsun, saman altından su yürütmesin, bilgili olsun, emniyetli olsun nerden olursa olsun, isterse zenci olsun..geçin bu kara, hava deniz mantığını sivil uçak uçuruyorsunuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Uçagin kirmizi kuyrugunda K-K yazisi var. Zaten samandira Kara Kuvvetleri havacilik üssüdür K-K = Kara Kuvvetleri. Hava Harp okulu ile ilgisi yok. Hava Harp okulu (THK) T41 uçaklarinin üssü Yalovada ve sik sik egitim uçusu için AtAtük Havaalanina iniyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iyi olan kendini yetiştiren dünyanın her yerinde uçabilir...kendini yetiştiremeyen lövyeyi araba direksiyonu zatennedenlerde ancak senin gibi saga sola çamur atarlar oda sıçrayıp kendisine gelir :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000