14 Ocak 2018, Pazar 10:28:39

Kaza sonrasında uçakta neler yaşandı?

Pegasus'un Trabzon Havalimanı'nda pistten çıkan uçağında yaşanan korku dolu anlar bir yolcu tarafından görüntülendi. O anlarda yaşanan korku saniye saniye kameralara yansıdı.
  • Lazların ödü pohuna garışii
  • İzlerken gözyaşlarım sel oldu. Allah’a çok şükür yaralı yok can kaybı yok. Tüm kabin ekibine ve uçuş ekibine çok büyük geçmiş olsun. Rabbim bşr daha yaşatmasın. Allah hepimizin tüm havacılık çalışanlarının yar ve yardımcısı olsun.
  • Yaşanılan bu kötü olaya rağmen, kontrolü kaybetmeden, ön kapıların suya yakınlığını hesap edip orta ve arka kapılardan yolcu tahliyesine karar veren pilotlar ve kabin ekibini kutlarım. Geçmiş olsun.
  • Bu nasıl bi kafa arkadaş. Uçağı tahliye edeceğine almış telefonu video çekiyor. Yemin ediyorum ağır küfür edicem. Aktif olarak 2005 yılından beri bu ülkede sivil hava ulaşımı erişilebilir hale geldi. Bu da pegasusun eseridir. Ama hala öğrenemedik kemer ışıkları sönmeden yerinden kalkma, sigara içme...vs. Dinlemiyoruz çünkü, okumuyoruz. Umrumuzda değil. Kabin ekibi bangır bangır anons yapıyo bu video çekiyor. Kendini öldürecek dinlemediği için kendiyle birlikte 5 kişiyi daha götürecek. Çok matah iş yaptın. Herkes senden öğrendi ne olmuş bitmiş. Para da aldın mı bari?

Pegasus'un Trabzon Havalimanı'nda pistten çıkan uçağında yaşanan korku dolu anlar bir yolcu tarafından görüntülendi. O anlarda yaşanan korku saniye saniye kameralara yansıdı.

PC8622 sefer sayılı TC-CPF kuyruk tescilli Boeing B737 tipi Pegasus uçağı, Tabzon Havalimanı'na indikten sonra pistten çıkmış ve denizin hemen başladığı yerde durabilmişti.

Kazanın hemen sonrasın bir yolcu tarafından çekilen görüntüler o korku dolu anları gözler önüne serdi. Uçağın kabin amirinin yolculara sık sık "Değerli misafirlerimiz kabin amiriniz konuşuyor. Lütfen uçağı hızlı bir şekilde arka kapılardan terk edin" şeklinde talimat verdiği duyuluyor.

İşte o korku dolu anın görüntüleri:

Kaza sonrasında uçakta neler yaşandı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Ders olsun ~ 6 ay önce
Lazların ödü pohuna garışii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/A ~ 6 ay önce
İzlerken gözyaşlarım sel oldu. Allah’a çok şükür yaralı yok can kaybı yok. Tüm kabin ekibine ve uçuş ekibine çok büyük geçmiş olsun. Rabbim bşr daha yaşatmasın. Allah hepimizin tüm havacılık çalışanlarının yar ve yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekip ~ 6 ay önce
Yaşanılan bu kötü olaya rağmen, kontrolü kaybetmeden, ön kapıların suya yakınlığını hesap edip orta ve arka kapılardan yolcu tahliyesine karar veren pilotlar ve kabin ekibini kutlarım. Geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Firstofficer ~ 6 ay önce
Bu nasıl bi kafa arkadaş. Uçağı tahliye edeceğine almış telefonu video çekiyor. Yemin ediyorum ağır küfür edicem. Aktif olarak 2005 yılından beri bu ülkede sivil hava ulaşımı erişilebilir hale geldi. Bu da pegasusun eseridir. Ama hala öğrenemedik kemer ışıkları sönmeden yerinden kalkma, sigara içme...vs. Dinlemiyoruz çünkü, okumuyoruz. Umrumuzda değil. Kabin ekibi bangır bangır anons yapıyo bu video çekiyor. Kendini öldürecek dinlemediği için kendiyle birlikte 5 kişiyi daha götürecek. Çok matah iş yaptın. Herkes senden öğrendi ne olmuş bitmiş. Para da aldın mı bari?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000