08 Haziran 2012, Cuma 18:23:06

KAYSERİ 8. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

Kayseri Sivil Havacılık Yüksekokulu 8. Dönem mezunlarını verdi.
  • Cok uzuliyorum bizlerde turkiyenin ilk kabin memurlugu mezunuyuz İSTANBUL UNİVERSİTESİ SİVİL HAVACİLİK VE KABİN. Ama ne hikmetse 2011 yilinda mezun olduk halen THY bizlere bir aciklama yapmiyor. Thy de egitim aldik 1 sene par time florya da calistik emek verdik umut bagladik meslegimiz dedik bu isin okulunu okuduk sonuc? Yok yok SAYİN BASBAKAN hani meslek yuksek okullari cok onemliydi okumaniz lazim diye her yerde aciklama yapiyorsunuz size mail atip magdur oldgumuzu soyledigimizde sonuc 0 cevap yok yapacak birseyimiz yok diye cevaplar geliyor ozaman kapatin bu okullari diplomali issiz olmak aci veriyor bize vicdan yok mu sizde? Lise mezunlari part time kabin memuru yapiliyor ama bizler yokmusuz gibi davraniliyor UMARİZ BU ARKADASLAR İS BULURLAR BASARİLAR SİMDİDEN...
  • ben gidemedim la tüh. kafayı nereye vursam diye düşünüyom.
  • Kendini geliştiremedikden sonra lise okumuşssun üniverste okumuşssun ne farkeder? Lise çıkışlıyım yaşıtlarım liseyi bitirip üniv. e giderken sen hala lisemi okuyorsun diye benle dalga geçerlerken ben anadolu teknik lisesinde okuyorum diye 5 sene lise okudum, Liseye girdiğim puanla o sene fen liselerine yada anadolu liselilerine puanım yetiyordu.. teknik lise okuyalım elimize meslek olur hiç değilse dedik ama universteye de hazırlanalım dedik bu seferde kat sayı muhabbetinden dolayı üniverste tercih hakkımda kısıtlandıı..(univ.de okudum bitirdim bunuda belirtiyim) ben teknik lisede hafta da 12 saat atölye dersi görürken aldıgım 4 saatlik matemetik kimya gibi derslerle 2 kat daha fazla öss ye çalışıyordum.. Kimse bana liseli üniversteli ayrımı yapmaya kalkmasın iş okumakla bitmiyor maalesef!!
  • ortalık yangın yeri; salak salak lise üniversite muhabbeti açmayın yine

Erciyes Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine Rektör Vekili İbrahim Uzmay, Sivili Havacılık Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Kemal Apalak, Kurmay Albay İrfan Tunca, öğretim görevlileri ve öğrencilerin yakınları katıldı.

Törende açılış konuşmasını yapan Sivil Havacılık Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Kemal Apalak, öğrencilerin bundan sonraki iş hayatlarında mesleklerini benimseyerek yapmalarını ve yeniliklere açık olmalarını belirtti.

Apalak, "İnsanlar doğduktan sonra hayatlarında belli dönemlerde bazı dönemeçlerle karşılaşırlar. Bu dönemeçler kendilerine yeni bir kendilerini geliştirecekleri alan sunar. Bugün gençlerimiz için böyle bir gün ve bizler içinde gurur günü. Dolayısıyla bugünlere kadar gençlerimizi taşıyan gerek velilerimiz gerekse öğretim elemanlarımıza ve destek veren kurumları teşekkürü bir borç biliyorum. Gençlerimizin hayatları boyunca mesleklerini benimseyerek, ellerinden geldiği kadar en iyiyi gerçekleştirmeye çalışmalarını ki havacılık sektörü sürekli kendini yenileyen bir sektördür; kendilerine yeniliklere açık olmalarını ve yeni standartlarda kimliklerini geliştirmelerini ve yabancı dillerini geliştirmelerini rica ediyorum. Bizim mesleğimizde yabancı dil çok önemlidir" şeklinde konuştu.

Daha sonra okul birincisi Yusuf Söyler'e ve diğer dereceye giren arkadaşlarına ödül ve plaket verildi. Öğrenciler keplerini atarak ve mezuniyet kütüğüne plaket çakarak mezuniyet keyfini yaşadı.

KAYSERİ 8. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Cok uzuluyorum ~ 6 yıl önce
Cok uzuliyorum bizlerde turkiyenin ilk kabin memurlugu mezunuyuz İSTANBUL UNİVERSİTESİ SİVİL HAVACİLİK VE KABİN. Ama ne hikmetse 2011 yilinda mezun olduk halen THY bizlere bir aciklama yapmiyor. Thy de egitim aldik 1 sene par time florya da calistik emek verdik umut bagladik meslegimiz dedik bu isin okulunu okuduk sonuc? Yok yok SAYİN BASBAKAN hani meslek yuksek okullari cok onemliydi okumaniz lazim diye her yerde aciklama yapiyorsunuz size mail atip magdur oldgumuzu soyledigimizde sonuc 0 cevap yok yapacak birseyimiz yok diye cevaplar geliyor ozaman kapatin bu okullari diplomali issiz olmak aci veriyor bize vicdan yok mu sizde? Lise mezunlari part time kabin memuru yapiliyor ama bizler yokmusuz gibi davraniliyor UMARİZ BU ARKADASLAR İS BULURLAR BASARİLAR SİMDİDEN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mezun ~ 6 yıl önce
ben gidemedim la tüh. kafayı nereye vursam diye düşünüyom.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
liseli ~ 6 yıl önce
Kendini geliştiremedikden sonra lise okumuşssun üniverste okumuşssun ne farkeder? Lise çıkışlıyım yaşıtlarım liseyi bitirip üniv. e giderken sen hala lisemi okuyorsun diye benle dalga geçerlerken ben anadolu teknik lisesinde okuyorum diye 5 sene lise okudum, Liseye girdiğim puanla o sene fen liselerine yada anadolu liselilerine puanım yetiyordu.. teknik lise okuyalım elimize meslek olur hiç değilse dedik ama universteye de hazırlanalım dedik bu seferde kat sayı muhabbetinden dolayı üniverste tercih hakkımda kısıtlandıı..(univ.de okudum bitirdim bunuda belirtiyim) ben teknik lisede hafta da 12 saat atölye dersi görürken aldıgım 4 saatlik matemetik kimya gibi derslerle 2 kat daha fazla öss ye çalışıyordum.. Kimse bana liseli üniversteli ayrımı yapmaya kalkmasın iş okumakla bitmiyor maalesef!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arkadaş ~ 6 yıl önce
ortalık yangın yeri; salak salak lise üniversite muhabbeti açmayın yine

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000