20 Nisan 2014, Pazar 09:02:29

KAYIP UÇAKTA KRİTİK SAATLER

8 Mart'tan bu yana 239 kişiyle ortadan kaybolan ve hala izine bile rastlanamayan Malezya uçağı için aramalarda sona yaklaşıldı.
  • Her gun Ataturk Havalimaninda N1de ya da N2de ayni MALEZYA 777-200u gormek de oldukca aci verici.bir ucagi dahi bulamayan teknoloji yerin dibine batsin arkadas,uzulmemek elde degil,insanlik yerlerde yine.
  • Malezyali bir kaptanla görüştüm. Kimse uçağın düştüğüne inanmıyor dedi. Yahudi aile ile bağlantılı birseyler den bahsetti. Uçakta yeni bir teknoloji ürünü silah yada cihaz olduğunu söyledi. Uçağın kesinlikle kaçırıldıgini ve büyük ihtimal Afganistan veya civar ülkelerde bulunduğunu ancak yolcu yada mürettebattan hayatta kalan olmadığının bilgisinin geldiğini de ekledi. Yazdıklarım kesinlikle doğrudur. Kaptan aynen bu şekilde bilgi verdi.
  • Hepsi senaryo !!!...cin cok ciddi bir mali krize giriyor ! ekonomik acidan avrupaya ve amerikaya endeksli ama siyasi anlamda ruysa ve kuzey kore ile müttefik !!! yani simdi bu is terör ile baglanacak ve olukca neutral olan malezyada bir askeri üs kurulacak....buradanda cok kolaylik ile mesela kuzey kore`ye bindirme yapilabilinir !!!....gecmiste bunun örnekleri cok, basra körfezinde buna benzer olaylar yasanmadi mi ??
  • Okyanusun derinligi 4-5 km bunu bulmak için yaklaşık 1 yıla ihtiyaç var Hatay da geçin yıl düşürülen askeri uçağımız Düşürüldüğü bölgede kaç gün de bulundu haberiniz varmı

8 Mart'tan bu yana 239 kişiyle ortadan kaybolan ve hala izine bile rastlanamayan Malezya uçağı için aramalarda sona yaklaşıldı. Enkazın bulunması için son umut olan su altı arama çalışmalarında kritik anlara girildi.

Kayıp Malezya uçağıyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Malezya Ulaştırma Bakanı Hishammüddin Hüseyin, aramalarda sona yaklaştıklarını, önümüzdeki iki günün çok kritik olduğunu söyledi.

Su altı arama çalışmalarının önümüzdeki hafta biteceğini kaydeden Hüseyin, önümüzdeki günlerin arama için çok önemli olduğunu belirtti. Uçağa ait bir parçaya ulaşmak için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Hüseyin, “Dünyadaki herkesten önümüzdeki günlerde bir şey bulabilmemiz için dua etmelerini istiyorum” dedi.

239 yolcusuyla birlikte kaybolan Malezya uçağıyla ilgili geçen hafta Bluefin 21 adlı denizaltı arama yaptı fakat herhangi bir bulguya rastlayamadı. Denizin tabanında 10 kilometrelik bir alanda arama yapan Bluefin 21, uçağın kara kutusundan geldiğine inanılan sinyale ulaşmaya çalışmıştı.

KAYIP UÇAKTA KRİTİK SAATLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

TGS ~ 4 yıl önce
Her gun Ataturk Havalimaninda N1de ya da N2de ayni MALEZYA 777-200u gormek de oldukca aci verici.bir ucagi dahi bulamayan teknoloji yerin dibine batsin arkadas,uzulmemek elde degil,insanlik yerlerde yine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Malezyali bir kaptanla görüştüm. Kimse uçağın düştüğüne inanmıyor dedi. Yahudi aile ile bağlantılı birseyler den bahsetti. Uçakta yeni bir teknoloji ürünü silah yada cihaz olduğunu söyledi. Uçağın kesinlikle kaçırıldıgini ve büyük ihtimal Afganistan veya civar ülkelerde bulunduğunu ancak yolcu yada mürettebattan hayatta kalan olmadığının bilgisinin geldiğini de ekledi. Yazdıklarım kesinlikle doğrudur. Kaptan aynen bu şekilde bilgi verdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Politika ~ 4 yıl önce
Hepsi senaryo !!!...cin cok ciddi bir mali krize giriyor ! ekonomik acidan avrupaya ve amerikaya endeksli ama siyasi anlamda ruysa ve kuzey kore ile müttefik !!! yani simdi bu is terör ile baglanacak ve olukca neutral olan malezyada bir askeri üs kurulacak....buradanda cok kolaylik ile mesela kuzey kore`ye bindirme yapilabilinir !!!....gecmiste bunun örnekleri cok, basra körfezinde buna benzer olaylar yasanmadi mi ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir not ~ 4 yıl önce
Okyanusun derinligi 4-5 km bunu bulmak için yaklaşık 1 yıla ihtiyaç var Hatay da geçin yıl düşürülen askeri uçağımız Düşürüldüğü bölgede kaç gün de bulundu haberiniz varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000