30 Kasım 2013, Cumartesi 11:22:33

KAYBOLAN UÇAKTAN KÖTÜ HABER!

Mozambik'e ait bir yolcu uçağı kayboldu. Uçağın içinde 6’sı mürettebat 34 kişi bulunuyor.
  • airporta gelmem diyen vatandaş burası havacıların adresi.sen oturduğun yerden kışkırtan kimliğinle otur oturduğun yerde.Güngören,bağcılar,esenlerdekiler airport haberle ilgilenemezmi. Sen kim oluyorsun da insanları aşağılıyorsun.Sunu unutma havacıların % 90 kısmı özellikle askeri pilotlarımıza bakın hep maddiyatı bozuk olanlardan yaşam kalitesi zayıf insanlardır.onlardan çıkarlar ve başarılıdırlar,gururludurlar. Senin havacılıkla bir gram ilgin yok belliki uçakla ilgili yorum bile yapamazsın sen uçakları bile tanımazsın eminim.
  • 281 yolcu bir erj 190 Nasil sigiyo onu anlamadim?? büyük gövdeli bi ucak olmasi lazim. Herkes gecmis Olsun
  • 30 Kasım 2007’de meydana gelen Isparta’daki kazanın üzerinden tam 6 yıl geçti! Orada hayatını kaybeden meslektaşlarımız için neden özel bir haber yapılmadı?
  • Uçak C9-EMC, Erj 190, yepyeni uçak daha 1 senelik !!!

Mozambik Havayolları'na (LAM) ait Maputo-Luando seferini yapacak olan yolcu uçağıyla irtibat kesildi. Yolcularının kimliklerine ait henüz bir açıklamanın yapılmadığı uçağın düşmüş olabileceği bildirildi.

Uçakla son bağlantının Namibya'nın kuzeyinde kurulduğu, daha sonra irtibatın kesildiği ifade edilirken, irtibatın kurulduğu son noktanın ormanlık alan olduğu bildirildi.

Uçağı bulmak için ekipler arama çalışmalarını sürdürüyor.

*(12:05) Yetkililer yaptıkları açıklamada uçağın Namibya'nın kuzey doğusunda düştüğü belirlendi. Yetkililerden gelen açıklamaya göre, içinde 34 kişinin bulunduğu uçaktan kurtulan olmadı.

Uçakla son bağlantı  Namibya'nın kuzeyinde kurulmuştu.

KAYBOLAN UÇAKTAN KÖTÜ HABER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

havacı ~ 5 yıl önce
airporta gelmem diyen vatandaş burası havacıların adresi.sen oturduğun yerden kışkırtan kimliğinle otur oturduğun yerde.Güngören,bağcılar,esenlerdekiler airport haberle ilgilenemezmi. Sen kim oluyorsun da insanları aşağılıyorsun.Sunu unutma havacıların % 90 kısmı özellikle askeri pilotlarımıza bakın hep maddiyatı bozuk olanlardan yaşam kalitesi zayıf insanlardır.onlardan çıkarlar ve başarılıdırlar,gururludurlar. Senin havacılıkla bir gram ilgin yok belliki uçakla ilgili yorum bile yapamazsın sen uçakları bile tanımazsın eminim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
281 yolcu bir erj 190 Nasil sigiyo onu anlamadim?? büyük gövdeli bi ucak olmasi lazim. Herkes gecmis Olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alper Türesay ~ 5 yıl önce
30 Kasım 2007’de meydana gelen Isparta’daki kazanın üzerinden tam 6 yıl geçti! Orada hayatını kaybeden meslektaşlarımız için neden özel bir haber yapılmadı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yepyeni ~ 5 yıl önce
Uçak C9-EMC, Erj 190, yepyeni uçak daha 1 senelik !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000