13 Nisan 2018, Cuma 09:18:14

Katil pilot çıktı!

Antalya’da 10 yıl önce Erdoğan Akbaş’ın (23) boğularak öldürülmesine ilişkin dosyayı yeniden açan jandarma, cinayet zanlısı olarak özel bir havayolu şirketinde pilot olan Asım Onur C.’yi gözaltına aldı.
  • Asker kökenlimiymişşş?
  • Ne kadar saçma yorumlar yapmışıniz...aslında hepimizin başına gelebilir meslek ne olursa olsun
  • Sinir, kin kotu . seytanin beyaz atina bindinmi Adam oldurmek iyi degil.
  • Böyle bir olayla üniformayı eşleştirmemek gerekir. Sonuçta suçlu veya suçsuz olsun pilot da insan. Ama üniforma hepimiz için belli bir güveni temsil eder. Lütfen seçtiğiniz resimlere dikkat edin.

Antalya’da 10 yıl önce işlenen cinayetin dosyasını tekrar açan jandarma ekipleri, bir pilotu gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen şahıs tutuklandı.

2008 yılında Antalya’nın Döşemealtı ilçesine bağlı Dağbeli bölgesindeki dağlık alanda bulunan kayalığın arasında erkek cesedi bulundu. Jandarma ekiplerinin yaptığı araştırmada boğularak öldürülen şahsın Kemer’de turizmle uğraşan 23 yaşındaki Erdoğan Akbaş olduğu belirlendi. O zaman yapılan çalışmalarda cinayetin faili ya da failleri bulunamadı.

Antalya İl Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, 10 yıl önce işlenen cinayetin dosyasını tekrar açtı. Özel ekip kuran jandarma, cinayete karıştığı iddiasıyla 4 kişiyi gözaltına aldı. Alınan ifadelerin ardından 3 kişi serbest bırakılırken, özel bir havayolu şirketinde pilot olarak çalışan Asım Onur C., şüpheli olarak adliyeye sevk edildi. Erdoğan Akbaş ile Asım Onur C. arasında alacak-verecek meselesi olduğu iddia edildi. Erdoğan Akbaş’ı öldürmekle suçlanan Onur C., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Katil pilot çıktı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Dc_3 ~ 4 ay önce
Asker kökenlimiymişşş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Glom ~ 4 ay önce
Ahaaa sahiden katilmiş..suçunu itiraf etmiş..allah muhafaza canımız kimlere emanet
zcm ~ 4 ay önce
Erdoğan Akbaş'ın cansız bedeni 2008 yılında Antalya'da bir kayanın kovuğunda bulunmuş, cinayeti işleyen kişi ya da kişiler bulunamamıştı.10 yıl sonra jandarma ekiplerine gelen ihbar, katilin cinayeti itiraf etmesine neden oldu: Boğarak öldürdüm. Sonraki günlerde de cenazesine katıldım, çok pişmanım, vicdan azabı çekiyorum demiş bu haber uyduruk mu yoksa? hürriyetin haberi
İnsanlık ~ 4 ay önce
Ne kadar saçma yorumlar yapmışıniz...aslında hepimizin başına gelebilir meslek ne olursa olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cem ceyhan ~ 4 ay önce
Hepimizin başına gelebilir derken cinayet işlemek mi.? Alacağım varsa öldürmem, yaşatırım ki ödesin diye..
HTA ~ 4 ay önce
Sinir, kin kotu . seytanin beyaz atina bindinmi Adam oldurmek iyi degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haber resmi ~ 4 ay önce
Böyle bir olayla üniformayı eşleştirmemek gerekir. Sonuçta suçlu veya suçsuz olsun pilot da insan. Ama üniforma hepimiz için belli bir güveni temsil eder. Lütfen seçtiğiniz resimlere dikkat edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000