31 Temmuz 2014, Perşembe 08:08:22

KATE MOSS BODRUM HAVALİMANI'NDA OLAY ÇIKARDI

Dünyaca ünlü manken Kate Moss, biletsiz ve alkollü bir şekilde geldiği Milas-Bodrum Havalimanı'nda olay çıkardı.
  • Allah bilir milletin ortasinda kahkaha bile atmistir.

Dünyaca ünlü manken Kate Moss'un Bodrum'daki bir detoks merkezinde tamamladığı tatilinden sonra İngiltere'ye dönüşü olaylı oldu. Milas-Bodrum Havalimanı'na bilet almadan ve alkollü halde geldiği belirtilen Moss, uçak biletini görmek isteyen gümrük görevlilerine sorun çıkardı. Ünlü mankenin gelişiyle hareketlenen havalimanında bulunan diğer yolcular da Moss'u an ve an görüntüledi.

129 STERLIN'E UÇUNCA HABER OLDU!

Daily Mail'de yer alan habere göre, rahat tavırlarıyla dikkat çeken ünlü manken, görüntüsünü alan çevredeki yolculardan şikayetçi olmadı. Görgü tanıkları Kate Moss'un yetkililere biletini unuttuğunu ve 21.30 uçağı için yeni bir bilet almak istediğini anlattığını ifade etti. Yolculuklarında business class tercihi önemsemediği belirtilen ünlü güzel, 129 sterlin tutarında bir ekonomi sınıfı bilet alarak diğer yolcularla birlikte kuyrukta bekledi. Uçağın yaklaşık 2 saat 20 dakika rötar yapması sebebiyle tahmin edilenden daha uzun süre beklemek zorunda kalan Moss, çevresindeki yolcularla sohbet etti. Moss'un Londra'daki Gatwick Havaalanı istikametinde havalanan uçağının ardından, olaylı havaalanı macerası sosyal medyada geniş yankı buldu. Milas-Bodrum Havalimanı'nda bulunan birçok yolcunun "Kate Moss ile az önce aynı havaalanında bekledik" tweetlerinin ardından konuya büyük ilgi duyan İngiliz medyası, haberlerde Moss'a geniş yer verdi. Yedi gün boyunca suit odada kalan Moss'un burada 3 bin 640 euro harcadığı belirtiliyor.

Daha önce birçok kez Türkiye'ye tatil için gelen Moss'un plaj kulübünde güneşlendiği sırada çekilen görüntüleri basına yansımıştı. 

KATE MOSS BODRUM HAVALİMANI'NDA OLAY ÇIKARDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Kadin?? ~ 4 yıl önce
Allah bilir milletin ortasinda kahkaha bile atmistir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haha ~ 4 yıl önce
Direk atmıştır dayanamamıştır bence:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000