13 Eylül 2017, Çarşamba 09:08:14

Kastamonu İzmir seferi istiyor

Ulaştırma Memur-Sen Kastamonu Şube Başkanı Metin Tiraki, özellikle yaz dönemi için haftanın iki günü İzmir seferi yapılması konusunda çalışmaların sürdüğünü söyledi.
  • Bu ne zihniyettir yok izmir kastamonu gelmeyin cay simit ayip ya . Taleptir istenir. Izmire gelecek yolcular kastamonulu diye alnindami yaziyor. Kimin kimlerden üstünlüğü var. Kendini birsey sanan klavye acizleri .
  • Güzel memleketim. evliyalar şehri. Anadolu tarihi kadar eski olan Kastamonu insanını küçük gören yobazlar siz kraliyet ailesinden mi geldiniz böyle şeyler yazıyorsunuz? Havalimani şehrin dışında ulaşılam zor sadece bir servis var oda şehir merkezine kadar. Ilk baş bu sorunun çözülmesi lazim
  • Sen önce asli işini öğren ve yap. Seni kimsenin kaile alıp dinlemediğini herkes biliyor. Bu reklam kokan haberi nasıl yayınlıyorlar Allah bilir.
  • Bende özellikle yaz ayları için en azından günde 1 sefer şikago uçuşu istiyorum yetkililerden.İstanbul aktarması canıma tak etti artık.

Ulaştırma Memur-Sen Kastamonu Şube Başkanı Metin Tiraki, özellikle yaz dönemi için haftanın iki günü İzmir seferi yapılması konusunda çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Sendika olarak bu talebi zaman zaman vatandaşlardan aldıklarını ve gerekli girişimlerde bulunduklarını kaydeden Tiraki, Havalimanı’nın daha da gelişmesi için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştıklarını kaydetti. Metin Tiraki, geçtiğimiz günlerde Samsun’da gerçekleştirilen Samsun Şubesi’nin 2. Olağan Genel Kuruluna katıldığını ve Ulaştırma Memur-Sen Kastamonu Şubesi adına burada kendisine başarı plaketi takdim edildiğini açıkladı.

Tiraki, “Havalimanımızın açılması ile birlikte kurucu başkanlığını da yaptığım sendikamızın ilimizde temsili ile Havalimanımızın daha da gelişmesi, sefer sayılarının artırılması v.b. konularda Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İzmir seferleri için de uğraşımız sürecek. Sendikal çalışmalarda her daim yanımızda olan Genel Başkanımız Can Cankesen başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımıza ve Samsun Şube Başkanlığımıza Kastamonu Ulaştırma Memur-Sen ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Kastamonu İzmir seferi istiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Ziynet ~ 10 ay önce
Bu ne zihniyettir yok izmir kastamonu gelmeyin cay simit ayip ya . Taleptir istenir. Izmire gelecek yolcular kastamonulu diye alnindami yaziyor. Kimin kimlerden üstünlüğü var. Kendini birsey sanan klavye acizleri .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kraliyet ailesi ~ 10 ay önce
Güzel memleketim. evliyalar şehri. Anadolu tarihi kadar eski olan Kastamonu insanını küçük gören yobazlar siz kraliyet ailesinden mi geldiniz böyle şeyler yazıyorsunuz? Havalimani şehrin dışında ulaşılam zor sadece bir servis var oda şehir merkezine kadar. Ilk baş bu sorunun çözülmesi lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖİY ~ 10 ay önce
Sen önce asli işini öğren ve yap. Seni kimsenin kaile alıp dinlemediğini herkes biliyor. Bu reklam kokan haberi nasıl yayınlıyorlar Allah bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
chicago istiyorum ~ 10 ay önce
Bende özellikle yaz ayları için en azından günde 1 sefer şikago uçuşu istiyorum yetkililerden.İstanbul aktarması canıma tak etti artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000