22 Mayıs 2012, Salı 13:23:17

KARGO YÜKLEMESİNDE GÖRÜNMEZ KAZA

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Sao Paulo seferini yapmaya hazırlanan uçağına kargo yüklenmesi sırasında yükleme aracının koruma demiri çarptı.
  • arkadaslar bılıp bılmeden yorum yapmak sızın gıbı ınsanların vazgecılmezlerı arasındadır demekkı.. ısın ıcınde olmadıgı ıcın konusmak kolay sızın konusursunuz ama kazayı yapan belkı ısınden olacak belkı unvanı dusecek onlar koltuklarda degıl sırf beden gucuyle ve alın terını sonuna kadar degıl daha fazla hakederek calısıyolar
  • TGS alt personeline çamur atılacağına çokbilmiş yönetici kesim mercek altına alınsa çok şey düzelecek ama nerde... onlar karı kız muhabbeti yapmaya devam etsinler. ifşa olacaksınız hepiniz birgün.
  • o sırada ezan okunmuştur
  • tgs nin nekadar avukati varmis masallah haktir bunlar bilesinizzzz..avukatligi birakinda gercekleri gorun artik

İstanbul’dan Brezilya’nın Sao Paulo kentine gidecek uçağın kargo kapağı kapatılırken, Atatürk Havalimanı’nda yer hizmeti veren TGS’ye ait bir aracın koruma demirine çarptı.

256 yolcusu bulunan TC-JJH tescilli uçağa kargo yüklenmesi yapıldıktan sonra "High loader" adı verilen araç uçağın altında unutulunca, otomatik kapatılan kapak, aracın demirlerine çarparak hasar gördü.

Kapakta ufak çapta hasar meydana gelirken, uçak seferden çekildi. Yolcular bir saat gecikmeli olarak saat 11.45’te Sao Paulo’ya uçtu.

Uçağın kapak kısmının tamirinin bittiği uçağın bugün tekrar sefere çıkacağı öğrenildi.


HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

KARGO YÜKLEMESİNDE GÖRÜNMEZ KAZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
arkadaslar bılıp bılmeden yorum yapmak sızın gıbı ınsanların vazgecılmezlerı arasındadır demekkı.. ısın ıcınde olmadıgı ıcın konusmak kolay sızın konusursunuz ama kazayı yapan belkı ısınden olacak belkı unvanı dusecek onlar koltuklarda degıl sırf beden gucuyle ve alın terını sonuna kadar degıl daha fazla hakederek calısıyolar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adb ~ 6 yıl önce
TGS alt personeline çamur atılacağına çokbilmiş yönetici kesim mercek altına alınsa çok şey düzelecek ama nerde... onlar karı kız muhabbeti yapmaya devam etsinler. ifşa olacaksınız hepiniz birgün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nundine ~ 6 yıl önce
o sırada ezan okunmuştur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isciden yana ~ 6 yıl önce
tgs nin nekadar avukati varmis masallah haktir bunlar bilesinizzzz..avukatligi birakinda gercekleri gorun artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000