17 Haziran 2018, Pazar 09:16:42

Karamollaoğlu uçak bulamadı

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, Samsun programını geri dönüş uçağı bulamadığı ve özel bir ulusal kanaldan program teklifi aldığı için iptal etti.
  • iyi olmuş zaten vatandaşa şimdiye kadar bir şey vermediğin gibi bundan sonrada vereceğin bir katkı yoktu isabet olmuş.
  • millet ittifakının önünü açan bilge başkan. yakarsa dünyayı garipler yakar dedin bedeli bu olmuş. sağlık olsun
  • %1lik bir ağırlığın olsada karşı takımdan olunca parlatırlar, yeterki değerlerine ihanet et
  • Uçaklara her zaman %10 fazla bilet satılır ilk gelen uçar geç kalan bir sonraki uçuşa değişiklik artı bir miktar hediye 8 para vs gibi ikna edilir. O yüzden uçak bulamadık yalanın dik alası VIp yolcu için uçaktan bir kişi ikna edilip indirilirdi uçmak istememiştir.

Saadet Partisi, günler öncesinden Samsun’da yapacağı programı duyurmuş, şehrin belli yerlerinde de astıkları afişlerle programı duyurmuşlardı.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, bayramın 2. günü vatandaşlarla bayramlaşıp, halka hitap edecekti. Karamollaoğlu’nun programı ulusal bir kanaldan program teklifi aldığı ve İstanbul’a dönüş uçağı bulamadığı için iptal oldu.

“Vatandaşlar, genel başkanımızı evlerinde izleyebilirler”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Saadet Partisi Samsun 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Hakkı Akkiraz, “Bu seçimlerde özellikle televizyonlar ve sosyal medyanın etkinliği çok önemli. Bugün için bazı ulusal televizyonlar Sayın Karamollaoğlu’na program teklifinde bulundular. Bu akşam ulusal bir kanalda programa katılacak. Neticede bu televizyonda yapılacak program üzerinden Samsunlulara hitap etme yoluna gidildi. Bunun için de Samsun programı, gelen teklifler üzerine yapılamamış oldu. Uçak bulamaması konusu teknik konular. Neticede olan oldu. Genel başkanımız bu sebeplerden dolayı Samsun’a gelemedi. Buraya geldikten sonra İstanbul’a gidecek bir intikal imkanı olsaydı, tahmin ediyorum Samsun programı yapılacaktı. Arkadaşlarımızla konuşuyoruz, genel başkanımızın daha sonradan buraya gelmesi için çalışıyoruz. Ama program da sıkışık. Genel başkanımızın gelip gelmemesi elbette önemli ama ancak ulusal bir televizyonda ulusa hitap edecek konuşmalarını Samsunlu hemşerilerimizin de evlerinde rahat bir şekilde çaylarını yudumlayarak dinlemelerini buradan davet ediyorum” dedi.

Saadet Partisi’nin bayramlaşma programı Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda milletvekili adaylarının katılımıyla gerçekleşti.

Karamollaoğlu uçak bulamadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

vatansever ~ 1 ay önce
iyi olmuş zaten vatandaşa şimdiye kadar bir şey vermediğin gibi bundan sonrada vereceğin bir katkı yoktu isabet olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wiiliam wallace ~ 1 ay önce
millet ittifakının önünü açan bilge başkan. yakarsa dünyayı garipler yakar dedin bedeli bu olmuş. sağlık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
%1 ~ 1 ay önce
%1lik bir ağırlığın olsada karşı takımdan olunca parlatırlar, yeterki değerlerine ihanet et

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VİP ~ 1 ay önce
Uçaklara her zaman %10 fazla bilet satılır ilk gelen uçar geç kalan bir sonraki uçuşa değişiklik artı bir miktar hediye 8 para vs gibi ikna edilir. O yüzden uçak bulamadık yalanın dik alası VIp yolcu için uçaktan bir kişi ikna edilip indirilirdi uçmak istememiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000