19 Şubat 2017, Pazar 09:21:45

Kaptan pilot iniş sırasında bayıldı

46 yolcusuyla Toulouse-Strasbourg seferini gerçekleştiren Fransız HOP Air’e ait uçağın kaptanı iniş sırasında bayıldı.
  • Kesin asker kökenlidir. Birde tgs'e alım varmı? :))))
  • Tum ucaklar herseyi kendi yapabilen bir teknolojiye sahip olarak tasarlanacak ve safety acisindan 1 pilotla ucabilecek. Fakat pilotsuz ucak isi geyik pilotsuz ucak olmaz yuzlerce insanin hayati bir bilgisayar beynine emanet edilmez. Ayrica ekonomikde degil 1 pilotun maasi bilette 5 tl fark ettirmez. Bi dusunun 5 tl az ve pilotsuz bir ucak mi 5 tl fazla pilotlu bir ucak mi. Daha insanlarin cok ciddi bir orani korkudan ucamiyorken adama once kimse yok desen ucar mi
  • Tgs ci arkadaslari goremedim cok uzuldum.eredeler acaba tgs ye mi girdiler
  • Ayılana gazoz bayılana lemon

Air France'ın alt şirketi Hop! Havayolları'nın Toulouse-Strasbourg seferini gerçekleştiren uçağının kaptan pilotu iniş sırasında bayıldı.

Canadair CRJ-1000 tipi yolcu uçağında yaşanan olayda, uçak iniş için alçalmaya başladı. Uçağın ikinci pilotu, kaptan pilotun son yaklaşmada birden kendinden geçtiğini ifade etti. İkinci pilot, kabin ekibine durumu bildirdi ve kabin ekibi kaptan pilota oksijen verdi.

Uçağın ikinci pilotu Strasbourg'a sorunsuz bir iniş gerçekleştirirken, kaptan pilotun ise hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Kaptan pilot iniş sırasında bayıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Kaptan. ~ 1 yıl önce
Kesin asker kökenlidir. Birde tgs'e alım varmı? :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gelecek hakkinda tahmin ~ 1 yıl önce
Tum ucaklar herseyi kendi yapabilen bir teknolojiye sahip olarak tasarlanacak ve safety acisindan 1 pilotla ucabilecek. Fakat pilotsuz ucak isi geyik pilotsuz ucak olmaz yuzlerce insanin hayati bir bilgisayar beynine emanet edilmez. Ayrica ekonomikde degil 1 pilotun maasi bilette 5 tl fark ettirmez. Bi dusunun 5 tl az ve pilotsuz bir ucak mi 5 tl fazla pilotlu bir ucak mi. Daha insanlarin cok ciddi bir orani korkudan ucamiyorken adama once kimse yok desen ucar mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neredeler? ~ 1 yıl önce
Tgs ci arkadaslari goremedim cok uzuldum.eredeler acaba tgs ye mi girdiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoha ~ 1 yıl önce
Ayılana gazoz bayılana lemon

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000