22 Ağustos 2016, Pazartesi 17:02:03

Kalaşnikof havalimanında mağaza açtı

Kalaşnikof silah şirketi, Moskova’nın en büyük havalimanında hediyelik eşya mağazası açtı
  • herkese satmıyorlar bılgınız olsun. net bılgı yayalım. sonra bosu bosuna gıtmeyın.
  • Kukla bir devlet olamamnın gururu.Ben dogru yaptıklarını ve dogru yolda olduklarını savunuyorum
  • Rusya her cadde başında duran 2. dünya savaş araçları ve silahları ile dikkat çeken bir ülke. Her şeyden çok askeriye ye yatırım yapıyorlar. Böyle bir mağaza beklenirdi zaten. En azından Amerika da ki gibi gerçek silah değiller. Ama silahlar çok iyi bir şeymiş gibi Amerika da ve model de olsa Rusya da satışını sakıncalı buluyorum. Sonra otomatik silahları alıyorlar Amerika da basıyorlar mekanı diyorlar ki ISID yaptı. Sizden daha büyük terörist yok ABD ve Rusya önce yasal silah satışlarını durdurun. Ve insanları silaha özendirmeyin!!! Bilgisayar oyunlarından silahları gören çocuklar artık bütün silahları tanır hale geldiler. Yeni nesil AK-47 ile yetişiyor maalesef. Kalashnikov Teröristler Resmi Sponsoru :/
  • Bu vahşi icatlarına tutku nedir böyle geri kalmış ülkelerde

Kalaşnikof silah şirketi, Moskova’nın en büyük havalimanında hediyelik eşya mağazası açtı

AK-47 saldırı tüfeği olarak bilinenen Rus ordusu tarafından yaklaşık 70 yıldır kullanılan Kalaşnikof, Moskovada’ki Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı’nda açtığı mağazada; kalem, şemsiye, şapka, “I love AK” yazılı tişört gibi markanın yeni ürünleri ile birlikte satışa sunulacak.

Havalimanından yapılan açıklamada; model silah, sahte tabanca ve tüfeklerin de mağazada teşhir edileceği, bunun güvenlik sorunu teşkil etmeyeceği ifade edildi.

YURTDIŞI HATIRASI KALAŞNİKOF

Kalaşnikof Pazarlama Başkanı Vladimir Dmitriev, “insanlara Rusya’dan ayrılırken yanlarında hatıra olarak bizim markamızın ürünlerini götürebilme imkanı sunabildiğimiz için mutluyuz” dedi.

Dmitriev, geçtiğimiz mayıs ayında, markanın dünya çapındaki ününden faydalanıp pek çok alanda tüketiciye modayı takip eden ürünler sunmak istediğini açıklamıştı. Havalimanında satılacak ürünler de bu kapsamda piyasaya sürülen kıyafet ve aksesuarlardan oluşuyor. (Dünya)

Kalaşnikof havalimanında mağaza açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

emirgulayev ~ 2 yıl önce
herkese satmıyorlar bılgınız olsun. net bılgı yayalım. sonra bosu bosuna gıtmeyın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hk ~ 2 yıl önce
Kukla bir devlet olamamnın gururu.Ben dogru yaptıklarını ve dogru yolda olduklarını savunuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TRus ~ 2 yıl önce
Rusya her cadde başında duran 2. dünya savaş araçları ve silahları ile dikkat çeken bir ülke. Her şeyden çok askeriye ye yatırım yapıyorlar. Böyle bir mağaza beklenirdi zaten. En azından Amerika da ki gibi gerçek silah değiller. Ama silahlar çok iyi bir şeymiş gibi Amerika da ve model de olsa Rusya da satışını sakıncalı buluyorum. Sonra otomatik silahları alıyorlar Amerika da basıyorlar mekanı diyorlar ki ISID yaptı. Sizden daha büyük terörist yok ABD ve Rusya önce yasal silah satışlarını durdurun. Ve insanları silaha özendirmeyin!!! Bilgisayar oyunlarından silahları gören çocuklar artık bütün silahları tanır hale geldiler. Yeni nesil AK-47 ile yetişiyor maalesef. Kalashnikov Teröristler Resmi Sponsoru :/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skeles ~ 2 yıl önce
Bu vahşi icatlarına tutku nedir böyle geri kalmış ülkelerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000