30 Mart 2012, Cuma 14:39:58

"KALACAK YERİMİZ YOK. NEREYE GİDELİM?"

Türk Hava Yolları’nın iç hatlarda bazı uçuşları iptal edilince yolcular çileden çıktı.
  • Ulen Mekke'ye havalimanı yapmışlar. THY al 2300 imzalı dilekçe. Mekke'ye de uçulsun. Cidde 40 km ama olsun, olmayan meydana da uçalım, bütün dünya görsün. ...... Sevgili THY çalışanı, sen tekkeye fazla gitme istersen, tekke Mekke derken yazık olacak sana...
  • :) sevgili thy calisani mekkeye ne zamandan beri thy ucuyor?
  • Canım kardeşim uçak istanbula Gelmiyor Uçak Tarifesiz Uçak Charter Sefer İstanbula Gelmeden Direk MEKKE DİYARBAKIR olarak Uçtu Uçağıda İStanbuldan Kaldırmadılar Ben thy mensubuyum Sense Kendini Pilot Sanan Saflardansın
  • Ya siz kotu havada hic ucmadiniz ya da ucaga hic binmediniz. 6 Ocak'ta Izmir-Istanbul saat 22.30 ucagina bindim yurtdisndan musterim ile. Alt tarafi 45 dakikalik ucus. Ozetle musterim kafasini kaldiramadi ve yuzunu kese kagidindan cikaramadi,ucagin yarisi ben ve musterimde dahil kusuyordu yarisida agliyordu,yiyecek-icecek ikrami bile yapilamadi ve sadece sunu dusunuyordum acaba sagsalim inecek miyiz?? Cok uctum hatta kotu hava kosullarinda cok uctum ama bu kadar kotu bir ucus hic yapmamistim. Ruzgar resmen ucagi alip atiyordu bu 1000 metredede ayni 10.000 metredede ayniydi.Ozetle akli da veren ruzgarida estiren Allah.Fazla karsi cikip ahkam kesmeyin. Bu ahkam kesenlere bu havada yarim saat yolculuk yaptirin ucak inince hepsi namaza baslar.
Türk Hava Yolları’nın TK 2676 sefer sayılı Mardin ve TK 2692 sefer sayılı Muş uçakları, gidecekleri meydanlarda yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde iptal edilen seferler nedeniyle yolcularla, banko görevlileri arasında tartışma yaşandı.

İptaller nedeniyle transit gelen yolculara otel hizmeti sağlanırken, uçuşların yarın yapılacağının söylenmesi üzerine sinirler gerildi.

Bazı yolcuların kalacakları yer olmadığını ve Türk Hava Yolları’nın iptal nedeniyle kendilerine otel sağlamaları gerektiğini iddia ederken, yetkililer ise transit olmayan yolculara otel veremeyeceklerini söyledi.

Yaşanan tartışmaların ardından Mardin yolcularının, Diyarbakır seferine alınabileceği, oradan da karayoluyla Mardin’e götürülebileceği söylenince ortalık sakinleşti.

Bu arada Türk Hava Yolları'nın TK 2432 sefer sayılı Antalya ve TK 2330 sefer sayılı İzmir uçaklarının ise Atatürk Havalimanı’nında yaşanan lodos nedeniyle iptal edildiği öğrenildi.

Türk Hava Yolları yetkilileri 3 saate yakın pistte bekleme süresi yaşandığını bu nedenle bazı uçakların birleştirildiğini ve yolcuların mağdur olmadığını ifade etti.

©AirportHaber.com ÖZEL
"KALACAK YERİMİZ YOK. NEREYE GİDELİM?"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 6 yıl önce
Ulen Mekke'ye havalimanı yapmışlar. THY al 2300 imzalı dilekçe. Mekke'ye de uçulsun. Cidde 40 km ama olsun, olmayan meydana da uçalım, bütün dünya görsün. ...... Sevgili THY çalışanı, sen tekkeye fazla gitme istersen, tekke Mekke derken yazık olacak sana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
:) sevgili thy calisani mekkeye ne zamandan beri thy ucuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Canım kardeşim uçak istanbula Gelmiyor Uçak Tarifesiz Uçak Charter Sefer İstanbula Gelmeden Direk MEKKE DİYARBAKIR olarak Uçtu Uçağıda İStanbuldan Kaldırmadılar Ben thy mensubuyum Sense Kendini Pilot Sanan Saflardansın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ya siz kotu havada hic ucmadiniz ya da ucaga hic binmediniz. 6 Ocak'ta Izmir-Istanbul saat 22.30 ucagina bindim yurtdisndan musterim ile. Alt tarafi 45 dakikalik ucus. Ozetle musterim kafasini kaldiramadi ve yuzunu kese kagidindan cikaramadi,ucagin yarisi ben ve musterimde dahil kusuyordu yarisida agliyordu,yiyecek-icecek ikrami bile yapilamadi ve sadece sunu dusunuyordum acaba sagsalim inecek miyiz?? Cok uctum hatta kotu hava kosullarinda cok uctum ama bu kadar kotu bir ucus hic yapmamistim. Ruzgar resmen ucagi alip atiyordu bu 1000 metredede ayni 10.000 metredede ayniydi.Ozetle akli da veren ruzgarida estiren Allah.Fazla karsi cikip ahkam kesmeyin. Bu ahkam kesenlere bu havada yarim saat yolculuk yaptirin ucak inince hepsi namaza baslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000