17 Mart 2011, Perşembe 17:12:03

KADDAFİ'NİN SAVAŞ UÇAĞI DÜŞTÜ!

Libya'nın Bingazi kenti yakınlarında Muammer Kaddafi güçlerine ait bir savaş uçağının düştüğü bildirildi.
  • Burada anlatılmak istenen Ingılızler ile Yahudiler aynı amaç içinde iken ve İngilizlerin çok büyük desteği varken bir anda Yahudiler işleri düze çıkıpda kendi ayakları üzerınde durmaya başlayınca Ingılızlerı ıstemezler ve onlara savaş açarlar. Bugün sana dost olan bir ülke yarın sana düşman olabilir. Bana dokunmayan yılan 1000 yaşasın dersın ama o yılan günün birinde çok büyür ve zaptedilemez duruma gelir. Ve hatta gözünü sana diker. Seni sokmaya çalışır ! Tarihde örnekleri sayılamayacak kadar çoktur ! Sen Kaddafi gibi bir terörist veya diktatör ne dersen de ona sahip çıkarsan günün birinde eline fırsat geçtiğinde sanada zararı dokunur. Sen şimdi Libyadan uzakdasın dıye bu kadar rahatsın ! Libyada yaşayan biri olsaydın böyle düşünmezdin !!!
  • Sizlere tarihten gerçek bir örnek. 1945 yılında 2.dünya savaşı bittiğinde Yahudiler Filistin topraklarına göz dikiyorlar. Çünkü onlar için artık Almanya' da yaşama ihtimalleri kalmamıştır. filistin toprakalrında sıfırdan devlet kurmak içinde onların en büyük destekçisi Abd ve İngiltere idi. Ancak fiilene destek aldıkları Ingıltere idi. İngiltere nin büyük yardımları sonucunda adım adım İsrael devletini kurma yolunda hızla ılerlerken bilinmeyen bir nedenden dolayı yahudiler kendilerine yardım eden İngilizlere karşı savaş açarlar ve onları düşman ilan ederler ! Bu durumda İngilizler destek vermekten vazgeçerler. Yahudilerde 3 yıl gibi kısa bir süre içinde Israel devletini kurarlar ancak İngilizlerin yardımı olmasaydı bu mümkün olmazdı !
  • az bile bombalamışsın.. şimdi onlar bizi bombalıyo..
  • İnsanları katleden zihniyeti alkışlıyorsan senin insanlıgından şüphe ederim.

El Cezire televizyonunun muhabiri, Bingazi yakınlarında Libya lideri Muammer Kaddafi güçlerine ait bir savaş uçağının düştüğünü belirtti.

Muhabir, düşen uçakla ilgili detaylı bilgi vermedi.

KADDAFİ'NİN SAVAŞ UÇAĞI DÜŞTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Burada anlatılmak istenen Ingılızler ile Yahudiler aynı amaç içinde iken ve İngilizlerin çok büyük desteği varken bir anda Yahudiler işleri düze çıkıpda kendi ayakları üzerınde durmaya başlayınca Ingılızlerı ıstemezler ve onlara savaş açarlar. Bugün sana dost olan bir ülke yarın sana düşman olabilir. Bana dokunmayan yılan 1000 yaşasın dersın ama o yılan günün birinde çok büyür ve zaptedilemez duruma gelir. Ve hatta gözünü sana diker. Seni sokmaya çalışır ! Tarihde örnekleri sayılamayacak kadar çoktur ! Sen Kaddafi gibi bir terörist veya diktatör ne dersen de ona sahip çıkarsan günün birinde eline fırsat geçtiğinde sanada zararı dokunur. Sen şimdi Libyadan uzakdasın dıye bu kadar rahatsın ! Libyada yaşayan biri olsaydın böyle düşünmezdin !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sizlere tarihten gerçek bir örnek. 1945 yılında 2.dünya savaşı bittiğinde Yahudiler Filistin topraklarına göz dikiyorlar. Çünkü onlar için artık Almanya' da yaşama ihtimalleri kalmamıştır. filistin toprakalrında sıfırdan devlet kurmak içinde onların en büyük destekçisi Abd ve İngiltere idi. Ancak fiilene destek aldıkları Ingıltere idi. İngiltere nin büyük yardımları sonucunda adım adım İsrael devletini kurma yolunda hızla ılerlerken bilinmeyen bir nedenden dolayı yahudiler kendilerine yardım eden İngilizlere karşı savaş açarlar ve onları düşman ilan ederler ! Bu durumda İngilizler destek vermekten vazgeçerler. Yahudilerde 3 yıl gibi kısa bir süre içinde Israel devletini kurarlar ancak İngilizlerin yardımı olmasaydı bu mümkün olmazdı !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
az bile bombalamışsın.. şimdi onlar bizi bombalıyo..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İnsanları katleden zihniyeti alkışlıyorsan senin insanlıgından şüphe ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000