20 Ağustos 2017, Pazar 12:14:51

Kabin memuru uçak hareket ederken slide patlattı

Yeni Delhi merkezli havayolu şirketi Air India'nın Delhi-Mumbai seferini yapan uçağında kabin personeli uçak motorları çalışırken yanlışlıkla slide'ı patlattı.
  • Ucakta
  • Garsonluk ayıp mı aşağılar gibi yorum yapıyorsunuz.Kabın memuru degılım ama bu yorumları yazanlar kıskandıgınızı bu kadar bellı etmeyın.herkes ekmegının derdınde ben tgs de calısıyorum ve tum host ve hosteslere Allah kolaylık versın dıyorum.
  • garson servıs yapana komı toplayana derler bu arada sen bbiraz komık yorunlarda bulundugundan sen garsonkomıksin üçü bir arada
  • Patlatanlar parmak kaldırsın ehuhhee :d

Hintli havayolu şirketi Air India'nın Delhi-Mumbai seferini yapan uçağında kabin personeli yanlışlıkla acil tahliye botunu (Slide) patlattı.

Air India'ya ait Boeing B777-300ER tipi uçak, Mumbai'deki Chhatrapati Shivaji Havalimanı'na indikten sonra terminale doğru hareket etti.

Uçağın son pozisyonuna gelmeden hemen önce kabin personelinin acil durum botunu yanlışlıkla açtığı belirtildi.

Kabin memuru uçak hareket ederken slide patlattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Nejat ~ 11 ay önce
Ucakta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jeyu ~ 11 ay önce
Garsonluk ayıp mı aşağılar gibi yorum yapıyorsunuz.Kabın memuru degılım ama bu yorumları yazanlar kıskandıgınızı bu kadar bellı etmeyın.herkes ekmegının derdınde ben tgs de calısıyorum ve tum host ve hosteslere Allah kolaylık versın dıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xXx ~ 11 ay önce
Ağzına sağlık kardeş saol
garson komı ~ 11 ay önce
garson servıs yapana komı toplayana derler bu arada sen bbiraz komık yorunlarda bulundugundan sen garsonkomıksin üçü bir arada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pursr dilek ~ 11 ay önce
Patlatanlar parmak kaldırsın ehuhhee :d

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wert ~ 11 ay önce
ilk ben parmağımı kaldırdım. çay ısmarlarsın artık dilekçiğim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000