16 Ekim 2011, Pazar 09:01:01

KABİN MEMURLARIYLA YUMRUKLAŞTI

American Airlines’ın New York – Los Angeles seferi sırasında alkollü yolcu uçağı birbirine kattı.
  • lütfen tamda sohbet koyulaşmıştı :=)
  • burada röpörtaj yapmıyoruz, konuşmamız sonra ermiştir, bunu bu eğitimi veren SHGM'den öğrenebilirsiniz güle güle
  • Peki bu eğitimleri nasıl aldığınızı kısaca anlatırmısınız mümkünse şimdiden tşk ederim.
  • bizler aldığımız eğitimlerde sadece standart prosedürleri uygularız ama bu hiçbir zaman gerçek hayatta aynı değildir, check-in'deki yolcu ile veya anayasa ile alakası olmayan bir konu, Türk sivil havacılığında eksik bulunan kurallar bunlar, hiç caydırıcı bir cezası yok, yolcular bilinçli artık, bugün uçak kaçırma dışında işlenen suçlar neredeyse dikkate alınmıyor, yetkililer bile yeri geldiğinde cezası olmayan bir şey ile uğraşmak istemiyorlar, adamı alıp karakolda dövecek haliniz yok, ne yapacaksınız, tabiki serbest bırakacaksınız, ABD'de halen uçakta sigara içmenin 2500 USD cezası var ve ciddi yaptırımları var, Türkiyede polisten sadece bir fırça yiyorsunuz ve serbestsiniz, şaka değil, emin olun bunların hepsi gerçek, aşağıda yazdım...
American Airlines’a ait AA-21 sefer sayılı New York-Los Angeles uçağı, alkollü bir yolcu nedeniyle Denver’a acil iniş yaptı.

Havalandıktan kısa bir süre sonra yüksek sesle şarkı söylemeye başlayan alkollü yolcu kabin memurlarına zor anlar yaşattı.

Uyarıları dikkate almayan yolcudan diğer yolcuları rahatsız etmemesi amacıyla uçağın arka kısmında bulunan koltuklara geçmesi istendi.

Kabin görevlileriyle tartışmaya başlayan yolcu hakaretler ve tehditler yağdırmaya devam edince uçak Denver’a iniş yaptı.

Kendisini sakinleştirmek isteyen kabin memurlarıyla “Çocuklarınızı öldürücem. Hepinizi öldürücem. Annelerinizi katledicem” diyerek saldıran ve yumruklaşan yolcunun, uçağa giren polislerce yakalandığı belirtildi.

Sarhoş yolcunun çıkartıldığı mahkemece tutuklandığı, 20 yıl hapis ve 250,000 Amerikan doları para cezasıyla cezalandırılacağı öğrenildi.

©Airporthaber.com / Dış Haberler

KABİN MEMURLARIYLA YUMRUKLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
lütfen tamda sohbet koyulaşmıştı :=)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
burada röpörtaj yapmıyoruz, konuşmamız sonra ermiştir, bunu bu eğitimi veren SHGM'den öğrenebilirsiniz güle güle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Peki bu eğitimleri nasıl aldığınızı kısaca anlatırmısınız mümkünse şimdiden tşk ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bizler aldığımız eğitimlerde sadece standart prosedürleri uygularız ama bu hiçbir zaman gerçek hayatta aynı değildir, check-in'deki yolcu ile veya anayasa ile alakası olmayan bir konu, Türk sivil havacılığında eksik bulunan kurallar bunlar, hiç caydırıcı bir cezası yok, yolcular bilinçli artık, bugün uçak kaçırma dışında işlenen suçlar neredeyse dikkate alınmıyor, yetkililer bile yeri geldiğinde cezası olmayan bir şey ile uğraşmak istemiyorlar, adamı alıp karakolda dövecek haliniz yok, ne yapacaksınız, tabiki serbest bırakacaksınız, ABD'de halen uçakta sigara içmenin 2500 USD cezası var ve ciddi yaptırımları var, Türkiyede polisten sadece bir fırça yiyorsunuz ve serbestsiniz, şaka değil, emin olun bunların hepsi gerçek, aşağıda yazdım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000