31 Mayıs 2008, Cumartesi 11:31:55

KABİN MEMURLARININ GÜNÜ

Havayolları Kabin Memurları Derneği TASSA yönetim kurulu üyeleri, 31 Mayıs Dünya Kabin Memurları günü dolayısıyla kabin memurlarıyla buluştu.
  • çok basarılı bir uygulama olmuş elinize sağlık http://www.prefabrikyapi.com/konteynerler/portatif_ranza.htm
  • Kutlu olsun tabii ki ama Tassa ne gibi bir katki yapmis ne gibi etkinlikler yapip ne gibi bir basarisi olmus anlayamadim... Bu arada THY kabin ekiplerine çamur atan arkadasi kiniyorum. Yorum yapilacagi yerde yerli yersiz tartismalar olmamali. THY nin eski donem kabin memurlari çok kaliteli ve egitimli olmakla birlikte, yeni alinanlarin onlarla ayni seviyede oldugundan emin degilim ne yazik ki.... Fakat guleryuzlu ve iyi hizmet ediyorlar.
  • Gokyüzünün meleklerinin bu mutlu gününü kutlayan bu kutlamayi tertipliyen TASSA nin degerli üyelerini kutlarkan bir konuya deginmeden gecemiyecegim..SN TASSA BSK.SN.Genel Müd Isl Yrd.Kabin Hiz Müd..Temsil ettiginiz bu degerli kiymetli insanlardan CEYREK ASIR hizmet edip gorevlerinin ne zaman bittigini bile bilmiyerek EMEKLI ettiginiz cok degerli CABIN AMIRLERININ son ucuslarinda bir tutam cicegi dahi veremeyi dusunemiyen yanliz KOLTUKLARINI düsünen bu bolumun aciz yoneticeleri sizin bu MELEKLERE Ailelerine hicmi SAYGINIZ yok..Yeterki O KOLTUKTA oturayim yeterli..TASSA cilar sizlere yaziklar olsun..Baskaniniz düsenemiyor bari sizler düsünün..Dünyanin diger HAVAYOLLARINDA neler yapildigini ogrenip en azindan bundan sonra gorevini tamamliyack olan insanlara vazifenizi yapin..GÜN SIZLERIN GÜNÜ ama gelecek???
  • Zurnacı arkadaş 7. sınıf afrika vatandşaımısınn yoksa Avrupanın şirketlerinde temizlik işcisi olarakmı çalıştan.Sen Türk Kabin memurlarının kalitesi hakkında böyle maksadını aşan laflar ettiğine göre hayatında hiç uçağa binmemişsindir. Türk kabin görevlilerinin %80'i yüksek okul mezunu olup %70'i iki dil biliyor. Galiba sen tüm seyahetlerini tırlarla ve tır şöförleriyle birlikte yaptın.

Uçuşa hazırlanan kabin memurlarını Atatürk havalimanı’ndaki dinlenme odalarında ziyaret eden TASSA Yönetim Kurulu, kabin memurlarına çeşitli hediyeler sundu.

Her yıl 31 Mayıs tarihinde kutlanan Dünya Kabin Memurları günü dolayısıyla kabin memurlarına kutlama turuna çıkan Berna Tanyolaç başkanlığındaki TASSA yönetimi, açıköğretim sınavları nedeniyle düzenlemek istediği bazı etkinlikleri de ileri tarihe erteledi. TASSA Antalya Şubesi 4 Haziran’da üyelerine yönelik Anadolu Park Restaurant’ta bir kutlama düzenlemeyi planlarken İstanbul’daki kabin memurları ise 7 Haziran’da  Beylikdüzü Maya  Restaurant’ta bir araya gelme fırsatı bulacak.

Biz de AirportHaber ailesi olarak tüm kabin memurlarının 31 Mayıs Dünya Kabin Memurları Günü’nü kutluyoruz.

KABİN MEMURLARININ GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

kabin ~ 10 yıl önce
çok basarılı bir uygulama olmuş elinize sağlık http://www.prefabrikyapi.com/konteynerler/portatif_ranza.htm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Kutlu olsun tabii ki ama Tassa ne gibi bir katki yapmis ne gibi etkinlikler yapip ne gibi bir basarisi olmus anlayamadim... Bu arada THY kabin ekiplerine çamur atan arkadasi kiniyorum. Yorum yapilacagi yerde yerli yersiz tartismalar olmamali. THY nin eski donem kabin memurlari çok kaliteli ve egitimli olmakla birlikte, yeni alinanlarin onlarla ayni seviyede oldugundan emin degilim ne yazik ki.... Fakat guleryuzlu ve iyi hizmet ediyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FLYFLY ~ 10 yıl önce
Gokyüzünün meleklerinin bu mutlu gününü kutlayan bu kutlamayi tertipliyen TASSA nin degerli üyelerini kutlarkan bir konuya deginmeden gecemiyecegim..SN TASSA BSK.SN.Genel Müd Isl Yrd.Kabin Hiz Müd..Temsil ettiginiz bu degerli kiymetli insanlardan CEYREK ASIR hizmet edip gorevlerinin ne zaman bittigini bile bilmiyerek EMEKLI ettiginiz cok degerli CABIN AMIRLERININ son ucuslarinda bir tutam cicegi dahi veremeyi dusunemiyen yanliz KOLTUKLARINI düsünen bu bolumun aciz yoneticeleri sizin bu MELEKLERE Ailelerine hicmi SAYGINIZ yok..Yeterki O KOLTUKTA oturayim yeterli..TASSA cilar sizlere yaziklar olsun..Baskaniniz düsenemiyor bari sizler düsünün..Dünyanin diger HAVAYOLLARINDA neler yapildigini ogrenip en azindan bundan sonra gorevini tamamliyack olan insanlara vazifenizi yapin..GÜN SIZLERIN GÜNÜ ama gelecek???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilen ~ 10 yıl önce
Zurnacı arkadaş 7. sınıf afrika vatandşaımısınn yoksa Avrupanın şirketlerinde temizlik işcisi olarakmı çalıştan.Sen Türk Kabin memurlarının kalitesi hakkında böyle maksadını aşan laflar ettiğine göre hayatında hiç uçağa binmemişsindir. Türk kabin görevlilerinin %80'i yüksek okul mezunu olup %70'i iki dil biliyor. Galiba sen tüm seyahetlerini tırlarla ve tır şöförleriyle birlikte yaptın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000