14 Ekim 2008, Salı 16:19:08

Jet2.com, Dalaman uçuşlarına başlıyor

Low cost havayolu şirketi Jet2.com gelecek yaz döneminde Manchester - Dalaman ve Leeds Bradford - Dalaman uçuşlarına başlıyor.
  • Jet2.com bu S08 de de DLM a uçmuştur. Önümüzde ki senede uçması çok büyük bir katkı sağlayacağını düşünmüyorum. Bunun yanında TCX ve MYT birleşmesinin XLA iflasından sonra elini kuvvetlendirdiği ve FCA TOM un da bu oluşuma karşı sessiz kalmayıp XLA den kalan pasta diliminden daha fazla pay almak istemesi kaçınılmaz olacaktır. Nitekim bu tip havayolları ancak haftada 1 yada 2 seferle vasatın altında ve adı duyulmamış bir opratörün yolcusunu taşımak için kürek sallayacaktır.

Haftada bir sefer yapılacak uçuşların Mayıs ayında başlayacağı ve Eylül ayına kadar süreceği belirtildi.

Şirket, gelecek yaz için Sardunya Olbia- Manchester ve Rodos-Manchester uçuşlarına başlayacağını da birkaç hafta önce ilan etmişti.

Kış tarifesinden Malaga, Amsterdam, Paris, Prag, Murcia, Gran, Kanarya ve Roma Da Vinci’den oluşan yedi rotayı çıkartıp Sharm el Sheikh uçuşlarını ekleyen şirket, geçen yılın aynı dönemine göre altı rota eksiltmiş oldu. 

 

Jet2.com, Dalaman uçuşlarına başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

131.65 ~ 10 yıl önce
Jet2.com bu S08 de de DLM a uçmuştur. Önümüzde ki senede uçması çok büyük bir katkı sağlayacağını düşünmüyorum. Bunun yanında TCX ve MYT birleşmesinin XLA iflasından sonra elini kuvvetlendirdiği ve FCA TOM un da bu oluşuma karşı sessiz kalmayıp XLA den kalan pasta diliminden daha fazla pay almak istemesi kaçınılmaz olacaktır. Nitekim bu tip havayolları ancak haftada 1 yada 2 seferle vasatın altında ve adı duyulmamış bir opratörün yolcusunu taşımak için kürek sallayacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000