10 Ocak 2017, Salı 09:51:30

İzmir de karla mücadele ediyor

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda da karla mücadele devam ediyor.
  • ya 10 senedir havacılıktayım bi uçağın iptal olma olasılığı varsa olur kardeşim ben 10 yılda iptal olma olasılığı olupta uçan uçak görmedim!! ister hava şartları olsun ister teknik olsun farketmiyo. En o zaman uçak uçacakmış gibi yalandan check in yaptırmayın personele boş boşuna o kadar personel hazırlık yapıyor 2 saat sonra iptal haydii yolcuları bul dert anlat yok gitsin bagajını tekrar alsın bilet satışa gitsin uzun kuyruklar olsun bide araçlara yönlendir onları otele götür... Hem yolcuya hem personele eziyetten başka bişey değil!! havanın nasıl olacağı önceden belli o gün X2 belli... baştan iptal et işler vardiyalar uzamasın kimse gerilmesin!
  • CC rumuzlu kişinin mesajının ağır hakaret ve küfür çağrıştırıyor olmadı sebebi ile, tarafinizdan yayınlanmış olmasını kabul etmiyor, ilgili mesajın ve benzeri mesajların yayınlanırken dikkatli olunmasını bilgilerinize rica ediyorum.
  • Yer hizmetlerinin en kötüsü ödülünü almaya 1.sıradan aday, sadece torpille işe alan bu yüzden işten anlamayan ne kadar adam varsa bünyesine toplamış TGS'yi tebrik ediyoruz.
  • Sabahtan beri kac sefer rotarli veya iptal, olaganustu bir durum mu yok? Hadi len

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda da karla mücadele devam ediyor.

Kar yağışının çok etkili yaşanmadığı İzmir'de biri traktör iki kar küreme aracı ile apron kardan temizlenirken, şu ana kadar olağanüstü bir durumun yaşanmadığı öğrenildi.

İzmir de karla mücadele ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

havacı ~ 2 yıl önce
ya 10 senedir havacılıktayım bi uçağın iptal olma olasılığı varsa olur kardeşim ben 10 yılda iptal olma olasılığı olupta uçan uçak görmedim!! ister hava şartları olsun ister teknik olsun farketmiyo. En o zaman uçak uçacakmış gibi yalandan check in yaptırmayın personele boş boşuna o kadar personel hazırlık yapıyor 2 saat sonra iptal haydii yolcuları bul dert anlat yok gitsin bagajını tekrar alsın bilet satışa gitsin uzun kuyruklar olsun bide araçlara yönlendir onları otele götür... Hem yolcuya hem personele eziyetten başka bişey değil!! havanın nasıl olacağı önceden belli o gün X2 belli... baştan iptal et işler vardiyalar uzamasın kimse gerilmesin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A320 ~ 2 yıl önce
CC rumuzlu kişinin mesajının ağır hakaret ve küfür çağrıştırıyor olmadı sebebi ile, tarafinizdan yayınlanmış olmasını kabul etmiyor, ilgili mesajın ve benzeri mesajların yayınlanırken dikkatli olunmasını bilgilerinize rica ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cc ~ 2 yıl önce
Yorumlarımda hiç hakaret çağrıştıran bir yorum da Yok kastımda Yok. Her daim devlet büyüklerine, devletin organlarının yaptıklarına nefret söylemleri olunca öyle bir cevap verdim. Lütfen cevabımı hakaret olarak algılamayın,
torpil ~ 2 yıl önce
Yer hizmetlerinin en kötüsü ödülünü almaya 1.sıradan aday, sadece torpille işe alan bu yüzden işten anlamayan ne kadar adam varsa bünyesine toplamış TGS'yi tebrik ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 2 yıl önce
Tgs kadar taş düşsün başınıza ne alaka şimdi adb ye kar yağmasıyla?
Habere bak cay demle ~ 2 yıl önce
Sabahtan beri kac sefer rotarli veya iptal, olaganustu bir durum mu yok? Hadi len

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000