09 Nisan 2009, Perşembe 10:35:12

İŞTE YAZICIOĞLU'NUN HELİKOPTERDEKİ SON GÖRÜNTÜLERİ

BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun da bulunduğu ve 6 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazayla ilgili helikopter içinden çekilen görüntüler ortaya çıktı.
  • ALLAH GANI GANI RAHMET EYLESIN KOCA REIS. MEKANIN CENNET OLSUN. KESKE HIC KIRALAMASAYDINIZ SU HELIKOPTER DENEN HURDA PARCASINI. KESKE SUAN YANIMIZDA OLSAYDINIZ. DEGERINIZ GEC ANLASILACAK.
  • bazı arkadaşlarımız gerçekten çok sert yorumlar yapıyorlar görüntüleri tekrar izleyin rahmetli kaptanın rahmetli Yazıcıoğluna ne kadar içten davranışları var böyle bir olayı kasten hiç bir şirketin ve pilotun istemesi mümkünmü ? hatalar tabiki tartışılabilir bu kazada vefat edenlere Allah rahmet etsin
  • ruhun şad olsun yiğit adam seni unutmayacagız
  • bu yazmış olduğun şeyde ahirette senin karşına çıkmasında. Günah almanın bedeli daha büyük biliyorsundur...

Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığı tarafından incelendikten sonra İsmail Güneş'in ailesine teslim edilen kasetteki görüntüler, Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin Sivas'tan yola çıkmasıyla başlıyor.

Havada gazeteleri inceleyen Muhsin Yazıcıoğlu, cep telefonuyla Sivas Gemerek'e telekonferans yöntemiyle bağlanıyor ve belediye başkan adayı için toplanan kalabalıktan oy istiyor.

Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin emniyet kemerlerini bağladıkları görülürken, helikopterde cep telefonları açık mıydı değil miydi tartışmaları da bu şekilde son bulmuş oldu.

İKİNCİ PİLOT KOLTUĞUNDA BİR BBP'Lİ OTURUYORDU...

Sivas BBP İl Başkanı Erhan Üstündağ'ın Muhsin Yazıcıoğlu'nun hemen yanına oturduğu görülen 13 dakikalık kayıtta, pilot Kaya İstektepe'nin yanındaki ikinci pilot koltuğuna bir BBP'linin oturduğu da dikkat çekiyor. Kamera kaydında bölgedeki olumsuz hava koşulları da net bir şekilde yeralıyor ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun bu hava şartlarına rağmen üzerinde sadece ceket olması dikkat çekiyor.

Görüntülerde, Yazıcıoğlu, Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesine helikopterle geliyor ve burada yüzlerce partili ve emniyet yetkilileri tarafından karşılanıyor. Bir küçük erkek çocuğunun çiçeklerle karşıladığı Yazıcıoğlu, uzun bir kuyruk oluşturan partililerle tek tek tokalaşıyor.

GÖRÜNTÜLERDE İHA MUHABİRİ İSMAİL GÜNEŞ DE GÖRÜNÜYOR

Görüntülerde İHA muhabiri İsmail Güneş, Çağlayancerit'te helikopterden indikten sonra kameranın açık olduğunun farkına varmadan kendilerini miting alanına götürecek  araca biniyor ve yaklaşık 3.5 dakika çekim yapıyor. Araç içi çekimde aracı kullanan Çağlayancerit'li partili, rakip partilerin Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinin ilçeye inmemesi için dua ettiklerini söylüyor. Ayrıca araçta bulunan BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, sürücüyü aracı dikkatli kullanması konusunda uyarıyor. Bu arada miting alınan gelen İHA muhabiri İsmail Güneş, bariyerleri kamerası açık halde geçmeye çalışırken kamerada kısa bir süre görünüyor.

 

 

İŞTE YAZICIOĞLU'NUN HELİKOPTERDEKİ SON GÖRÜNTÜLERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
ALLAH GANI GANI RAHMET EYLESIN KOCA REIS. MEKANIN CENNET OLSUN. KESKE HIC KIRALAMASAYDINIZ SU HELIKOPTER DENEN HURDA PARCASINI. KESKE SUAN YANIMIZDA OLSAYDINIZ. DEGERINIZ GEC ANLASILACAK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bazı arkadaşlarımız gerçekten çok sert yorumlar yapıyorlar görüntüleri tekrar izleyin rahmetli kaptanın rahmetli Yazıcıoğluna ne kadar içten davranışları var böyle bir olayı kasten hiç bir şirketin ve pilotun istemesi mümkünmü ? hatalar tabiki tartışılabilir bu kazada vefat edenlere Allah rahmet etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ruhun şad olsun yiğit adam seni unutmayacagız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu yazmış olduğun şeyde ahirette senin karşına çıkmasında. Günah almanın bedeli daha büyük biliyorsundur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000