21 Nisan 2012, Cumartesi 13:41:53

İŞTE UÇAĞIN DÜŞME ANI

Brezilya'nın Sao Paulo kentinde Jundiai Havaalanı'na inmek üzere inişe geçen bir uçak bilinmeyen bir nedenle havalimanına 300 metre kala yere çakıldı.
  • yahu herkes stall ve spin uzerine yorum yapmis iste. Yorumlarda sacmalik yok. Maniadan bahsedende olmus. O da mumkun. En sacma yorumu yorumu yapan sen olmussun haberin yok :)))) Sana kalirsa kimse birsey zaten. Ucaklar kendi ucuyor.
  • Herkes kazanın nedenini 30 saniyelik videodan izleyerek kesin emin olarak açıklamış da neden herkesin sebebi farklı olmuş ? Türk milleti ne yazık ki bilip bilmeden her konuda usta gibi konuşuyor. Çok komik.
  • İzlerken bir ile kötü oluyor insan...
  • C_90 King Air Uçağı ile kısa meydan turu yapılarak,malesef 300 feetin altında, alçak irtifada ,full flaplar konmadan ,çok yatışla ve düşük süratte pist karşılama teşebbüsünde Stol ve spin başlangı ile ters yere vuruş.
Amatör kameraların düşme anını kaydettiği uçakta pilot Rolim Adolfo Amaro ve yardımcı pilot hayatını kaybederken, uçakta yolcu bulunmadığı belirtildi.

Düşmesinin ardından alev alan uçağı, havalimanı itfaiye görevlileri söndürdü. Havacılık Kazaları Araştırma ve Önleme Merkezi ekipleri kazanın nedenini bulmak için çalışma başlattı.

İŞTE UÇAĞIN DÜŞME ANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
yahu herkes stall ve spin uzerine yorum yapmis iste. Yorumlarda sacmalik yok. Maniadan bahsedende olmus. O da mumkun. En sacma yorumu yorumu yapan sen olmussun haberin yok :)))) Sana kalirsa kimse birsey zaten. Ucaklar kendi ucuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Herkes kazanın nedenini 30 saniyelik videodan izleyerek kesin emin olarak açıklamış da neden herkesin sebebi farklı olmuş ? Türk milleti ne yazık ki bilip bilmeden her konuda usta gibi konuşuyor. Çok komik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İzlerken bir ile kötü oluyor insan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
C_90 King Air Uçağı ile kısa meydan turu yapılarak,malesef 300 feetin altında, alçak irtifada ,full flaplar konmadan ,çok yatışla ve düşük süratte pist karşılama teşebbüsünde Stol ve spin başlangı ile ters yere vuruş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000