23 Haziran 2012, Cumartesi 01:40:32

İŞTE UÇAĞIMIZIN DÜŞÜRÜLME ANLARI (VİDEO)

Suriye Türkiye'ye ait savaş uçağını düşürdüğünü açıkladı ve uçağın düşürülme görüntüleri sosyal medyada yayınlandı...
  • Eğer bu seslerin uçaksavara ait olduğunu iddia ediyorlarsa ya ömürleri boyunca uçaksavar görmediler ya da uçaksavar satın aldık diye harbiden adamakıllı kazıklandılar. Bildiğin 7,62 ve arada cılız (..?..) mühimmat sesi...Bununla değil jet havada uçan kargayı bile zor vurursun...
  • Herşey Suriye ye girmemiz için yapılıyor.Allah başımızdakilere akıl fikir versin diyeceğim ama onları buralara getirenlere diyet ödüyorlar.ne beklenirdi ki..
  • Arkadaşlar görüntüler sahte... 11:58'de (Yada o saatlerde diyelim...) güneşin açısına, insanların gölgesine bakın..;) diyelim ki ikna olmadınız, araştırın ;) bu olay gerçek olabilir fakat video gayet amatörce hazırlanmış.. yetersiz set, kurgulama ve patlama sesi de yetersiz... bütün basın bulduğunu yayınlıyor yersen ;)
  • Artık bu kafasızlığınızla aynı Irak gibi Suriye'nin kuzeyinde uçuşa yasak bölge oluşturup , sözde kuzey batı kürdistanın Suriye'den koparılmasına ve büyük kürdistanın kurulmasına destek verin bakalım ahmaklar ordusu.kör müsünüz ya siz , Allah bilir şimdi ABD'nin emir kulu Türkiye bunu BM ve NATO'ya taşıyarak derhal uçuşa yasak bölge için kullanırsa, kesin bunu körlükle değil vatan hainliği ile ifade edebileceğim.bol bol çocuk yapın ki bankerlere para kazandıracak askerlerimiz olsun.ya inanamıyorum bu Türkiye'deki akıl tutulmasına.herkes afyonlanmış gibi ; yöneticisinden sokaktaki vatandaşına kadar.

Sabah saatlerinden itibaren tüm Türkiye'nin gözü kulağı neredeyse düşen askeri uçağımızla ilgili gelişmelere odaklandı. Başbakanın yurtdışından dönmesinin ardından Ankara'da düzenlenen olağanüstü toplantının ardından yapılan açıklama ile askeri uçağın Suriye tarafından düşürüldüğü yönünde idi.

Türkiye'nin bu açıklamanın ardından sanki sözbirliği edilmiş gibi Türkiye'nin açıklamasına müteakip Suriye'den de bir açıklama yapılarak uçağın kendileri tarafından düşürüldüğü tüm dünyaya duyuruldu.

Türk savaş uçağının düşürülmesi ile pilotların ne olduğu merak konusu haline geldi. Pilotların yaşayıp yaşamadığında dair henüz bir açıklama yok.

Suriye sahillerinde denize girenler tarafından çekilen görüntüler ise uçağın düşürülme görüntülerini içeriyor.

İşte hava kuvvetlerimize ait uçağa ateş açılma görüntüleri;

İŞTE UÇAĞIMIZIN DÜŞÜRÜLME ANLARI (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Fake'in Daniskası ~ 6 yıl önce
Eğer bu seslerin uçaksavara ait olduğunu iddia ediyorlarsa ya ömürleri boyunca uçaksavar görmediler ya da uçaksavar satın aldık diye harbiden adamakıllı kazıklandılar. Bildiğin 7,62 ve arada cılız (..?..) mühimmat sesi...Bununla değil jet havada uçan kargayı bile zor vurursun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimseyi kandırmayın ~ 6 yıl önce
Herşey Suriye ye girmemiz için yapılıyor.Allah başımızdakilere akıl fikir versin diyeceğim ama onları buralara getirenlere diyet ödüyorlar.ne beklenirdi ki..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GORUNTULER SAHTE ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar görüntüler sahte... 11:58'de (Yada o saatlerde diyelim...) güneşin açısına, insanların gölgesine bakın..;) diyelim ki ikna olmadınız, araştırın ;) bu olay gerçek olabilir fakat video gayet amatörce hazırlanmış.. yetersiz set, kurgulama ve patlama sesi de yetersiz... bütün basın bulduğunu yayınlıyor yersen ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UÇUŞA YASAK BÖLGE ~ 6 yıl önce
Artık bu kafasızlığınızla aynı Irak gibi Suriye'nin kuzeyinde uçuşa yasak bölge oluşturup , sözde kuzey batı kürdistanın Suriye'den koparılmasına ve büyük kürdistanın kurulmasına destek verin bakalım ahmaklar ordusu.kör müsünüz ya siz , Allah bilir şimdi ABD'nin emir kulu Türkiye bunu BM ve NATO'ya taşıyarak derhal uçuşa yasak bölge için kullanırsa, kesin bunu körlükle değil vatan hainliği ile ifade edebileceğim.bol bol çocuk yapın ki bankerlere para kazandıracak askerlerimiz olsun.ya inanamıyorum bu Türkiye'deki akıl tutulmasına.herkes afyonlanmış gibi ; yöneticisinden sokaktaki vatandaşına kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000