01 Temmuz 2015, Çarşamba 10:45:52

İşte Robert Murdoch'un 84 milyon dolarlık jeti

Rupert Murdoch'un yeni oyuncağı G650, satılan en uzun, en büyük ve en geniş kabinli özel jet.
  • bu neki bizde 330 vip var:) haydeee
  • Büyük haber
  • Sevgili konsept sen bu uçağın mümessili misin?Aynı zamanda büyük ve geniş uçaklarla ilgili bir sıkıntın mı var?Sürat ve küçüklük her zaman avantaj olmayabilir.Öyle olsaydı tüm iş adamları en hızlı iş jetini alırdı alıyor mu hayır?12 den fazla yolcusu olan iş adamları gruplar daha geniş ve daha büyüğünü alırlar, ayrıca bu işjetlerinin kokpiti daracıktır ve pilotlar o hızlı iş jetinde daralırlar 15 saat klozette oturur gibi giderler.Sen iş jetinde kal ama büyük uçaklara dil uzatma? Kedinin uzanmakla ilgili olan hikayesine düşüyorsun.
  • Kaza kirim durumunda bir artısı var mi?

Business Insider'ın haberine göre, uçak iki tane Rolls-Royce motoruna sahip. Dış kameralar, kızıl ötesi görüntüleme sistemleri ve büyük camlı kokpit pilotların yerde dahi rahat gezinebilmesini sağlıyor. 

8 yolcu ve 4 mürettebat kapasiteli jetin özel kompartmanı dahi bulunuyor. Alıcılar 12 farklı kat planından birini seçerek uçağı özelleştirebiliyor. 

Uçakta çok sayısa televizyon ekranı bulunuyor. Uçağa özel olan iPhone uygulamasıyla tv kanalı değiştirilebildiği gibi uçağın aydınlatması da kontrol edilebiliyor. 

Koltukların hepsi açılma özelliğine sahip. Böylece ister dinlenmek ister uyumak için kullanılabiliyor. İşte Robert Murdoch'un 84 milyon dolarlık jeti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

alooo ~ 3 yıl önce
bu neki bizde 330 vip var:) haydeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 3 yıl önce
Büyük haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sevgili konsept ~ 3 yıl önce
Sevgili konsept sen bu uçağın mümessili misin?Aynı zamanda büyük ve geniş uçaklarla ilgili bir sıkıntın mı var?Sürat ve küçüklük her zaman avantaj olmayabilir.Öyle olsaydı tüm iş adamları en hızlı iş jetini alırdı alıyor mu hayır?12 den fazla yolcusu olan iş adamları gruplar daha geniş ve daha büyüğünü alırlar, ayrıca bu işjetlerinin kokpiti daracıktır ve pilotlar o hızlı iş jetinde daralırlar 15 saat klozette oturur gibi giderler.Sen iş jetinde kal ama büyük uçaklara dil uzatma? Kedinin uzanmakla ilgili olan hikayesine düşüyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777cpt ~ 3 yıl önce
Kaza kirim durumunda bir artısı var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000