19 Ekim 2011, Çarşamba 13:19:41

İŞTE ONUR AIR'IN YENİ ROTASI

33 uçaklık filosu ve 7890 koltuk kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük özel havayolu şirketi Onur Air Ukrayna'nın ticaret, turizm ve kültür merkezi Odessa'ya tarifeli uçuşlara başlıyor. 31 Ekim’de başlayacak seferler her şey dahil 89 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
  • Ya bu Atlas ve Onurcuların Pegasusla alıp veremediği nedir çözemiyorum. Neredeyse hiçbir tarifeli uçuşu olmayan 2 firmanın, uçaklarının yarısı Arabistan'da başka bir firmanın boyamasıyla ve çoğunlukla yabancı pilotlarla uçarken,bütün uçakları Türkiye'ye hizmet eden ve bu ülkeye katma değer yaratan Pegasus'a bulaşmak da neyin nesi? Pegasus'un ve çalışanlarının sizi çok mu ciddiye aldığını düşünüyorsunuz? Yurtdışında Atlas 3 noktaya,Onur ise 2 noktaya uçarken hergün 250 tane karşılıklı ve tarifeli seferi olan,her mecrada reklamı dönen,tüm Türkiye halkının websitesini takip ettiği Pegasus gibi bir firmayla rekabet edebilirmisiniz? Hala daha 35 senelik 300-B4'lerin koltuk sayısını toplayıp biz en büyüğüz nasıl diyebiliyorsunuz?
  • iz airdinde %98.2 si pegasusa ait olduğuna göre o uçaklarda pegasusun malıdır.. Demekki Pegasus 39 uçaktır..
  • Büyüklük koltuk kapasitesi ile olmaz, yolcuya verdiğin değer ve haklar ile olur, bu sebeple Pegasusun isterse 100 uçağı olsun farketmez...
  • Odessa cok güzel ve Türkler tarafindankesfedilmesi gereken bir ucus noktasi. Onur Air'i bu acilimindan dolayi kutluyorum. Daha yeni ucus noktalari ile de hizmete devam etmesi dilegiyle.
Onur Air’in İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan düzenleyeceği Odessa seferleri her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere karşılıklı olarak haftada 3 gün gerçekleşecek. Seferler İstanbul'dan Odessa’ya 11.40, Odessa'dan İstanbul’a ise 15.05'te yapılacak.

Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, dış hat tarifeli uçuş noktalarına bir yenisini eklemenin önemine dikkat çekerek “Ukrayna ile ülkemiz arasındaki yolcu trafiği sürekli artış gösteriyor. Amacımız her zaman olduğu gibi Odessa hattında da yolcularımıza en uygun fiyata uçak bileti sunmaktır” diye konuştu.
İŞTE ONUR AIR'IN YENİ ROTASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ya bu Atlas ve Onurcuların Pegasusla alıp veremediği nedir çözemiyorum. Neredeyse hiçbir tarifeli uçuşu olmayan 2 firmanın, uçaklarının yarısı Arabistan'da başka bir firmanın boyamasıyla ve çoğunlukla yabancı pilotlarla uçarken,bütün uçakları Türkiye'ye hizmet eden ve bu ülkeye katma değer yaratan Pegasus'a bulaşmak da neyin nesi? Pegasus'un ve çalışanlarının sizi çok mu ciddiye aldığını düşünüyorsunuz? Yurtdışında Atlas 3 noktaya,Onur ise 2 noktaya uçarken hergün 250 tane karşılıklı ve tarifeli seferi olan,her mecrada reklamı dönen,tüm Türkiye halkının websitesini takip ettiği Pegasus gibi bir firmayla rekabet edebilirmisiniz? Hala daha 35 senelik 300-B4'lerin koltuk sayısını toplayıp biz en büyüğüz nasıl diyebiliyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
iz airdinde %98.2 si pegasusa ait olduğuna göre o uçaklarda pegasusun malıdır.. Demekki Pegasus 39 uçaktır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Büyüklük koltuk kapasitesi ile olmaz, yolcuya verdiğin değer ve haklar ile olur, bu sebeple Pegasusun isterse 100 uçağı olsun farketmez...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Odessa cok güzel ve Türkler tarafindankesfedilmesi gereken bir ucus noktasi. Onur Air'i bu acilimindan dolayi kutluyorum. Daha yeni ucus noktalari ile de hizmete devam etmesi dilegiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000