20 Nisan 2010, Salı 10:36:00

İŞTE O UÇAK(FOTO)

Arkas Havacılık’a ait CL 604 tipi özel bir jet uçağı Atatürk Havalimanı’na inişi sırasında pistten çıktı. İşte o uçaktan görüntüler...
  • kabin memuru şokta yamışlar,ama hostes rutin işini yapıyor doldurmuş kalan ikramı çöp torbasına teslim ediyo cleaning'e... :)
  • Pilot arkadaşımızave uçaktakilere geçmiş olsun. Son anda kimbilir neler olmuştur. Bunu uçmayan kimsenin bilmesine imkan ve ihtimal yoktur.
  • Bencede bunu nasıl başarmış diyeceginize geçmiş olsun demeyi ögrenin.Bende pilotum.hiç böyle bişey yaşamadım ama bu yaşamıyacagım anlamına gelmez.Herşey 1 saniyede olup bitiyor.pistin enlemi belli.Uçagın süratide.1 Anlık ters bi şey , veya dalgınlık veya yanlış hareket bunu dogurabilir.Büyük geçmiş olsun
  • Deve keselim..ah vah tüh diyelim...biz hiç bir kötü olaydan ders almayız ve kader diyerek olayı geçiştiririz...çag atlamışız çaba ne tarafa dogru atladık anyamadık gitti :))
Uçak toprak zemine saplanırken ön dikme ve sol kanat kısmında hasar meydana geldi


DHMI personeli uçağı kurtarmak amacıyla büyük mücadele verdi


DHMI yetkilileri olaya yerinde müdahale ettiler


Kaza esnasında uçakta bulunan kabin memuru ise yaşadığı olayın şokunu gizleyemedi
İŞTE O UÇAK(FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
kabin memuru şokta yamışlar,ama hostes rutin işini yapıyor doldurmuş kalan ikramı çöp torbasına teslim ediyo cleaning'e... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Pilot arkadaşımızave uçaktakilere geçmiş olsun. Son anda kimbilir neler olmuştur. Bunu uçmayan kimsenin bilmesine imkan ve ihtimal yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bencede bunu nasıl başarmış diyeceginize geçmiş olsun demeyi ögrenin.Bende pilotum.hiç böyle bişey yaşamadım ama bu yaşamıyacagım anlamına gelmez.Herşey 1 saniyede olup bitiyor.pistin enlemi belli.Uçagın süratide.1 Anlık ters bi şey , veya dalgınlık veya yanlış hareket bunu dogurabilir.Büyük geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Deve keselim..ah vah tüh diyelim...biz hiç bir kötü olaydan ders almayız ve kader diyerek olayı geçiştiririz...çag atlamışız çaba ne tarafa dogru atladık anyamadık gitti :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000