25 Temmuz 2011, Pazartesi 10:58:05

İŞTE O TEHLİKELİ İNİŞ

Kore Havayolları’nın bir kaç ay önce teslim aldığı Airbus A380-800 tipi yolcu uçağının sağ motoru Tokyo Havaalanı’nda piste dokunmuş ve olayla ilgili fotoğrafın ardından havaalanının güvenlik kamera kayıtları da internete düştü.
  • Neye cevap vermişsin belli değil? TK şu anda önceki yıllara göre çook daha iyi bir kurum. Sen önce bunu kabul et, sonra Kore'yi savun.
  • Bak degerli kardeşim,evet Kore Havayollarının geçmişte çok kazaları olmuştur bunu onlarda inkar etmiyorlar:Zaten önemli olan hata yapmak degil hatalarını tespit edip giderebilmek üzerine gidebilecek cesaret sahibi olabilmek.Bakın adamlar şapkalarını önlerine koyup hatalarının üzerine gidip bırak kazayı 12 senedir olaysız bir şirket olabilmeyi saglamışlar.Peki ya biz sadece birbirimize b.k atmaktan kendimizi dev aynasında görmekten ne hatamızı görüyoruz ne de düzeltecek cesareti bulabiliyoruz.sadece kıskançlık yapıp b.k atmayı marifet sanıyoruz.Evet kore Havayollarına çok Türk Pilot ve kaptanlar müraacat etmiş ama girememişlerdir ve sadece 1 captan orda ögretmen olarak ülkemizi şeref ve onurluca başarı ile temsil etmektedir.siz önce kendiniz
  • Amsterdam hatırlatması yapan zavallı, sen incele önce Korean'ın geçmişini de ondan sonra yorum yaz !! Korean Air dünyadaki en kötü kaza kırım geçmişine sahip havayollarından biridir. bilmeden konuşmayın !
  • herkes THY mi ki Allahın Kore Havayolları senin THY gibi yabancı pilotları alsın A380 de uçursun millet önce kendi milletim diyor ha ümmet meraklısı bizler din gardaşıyız ya ne fark eder önemli olan milliyeti degil inancı inancı :( Bencede kesin yabancı pilottur hatta torpille pilot olmuş bademlerdendir :))))))))))))) acaba Kore Hayavayollarının Genel müdürüde bademlerdenmi ki ? Hani THY dünyada birinci ya pilotu genel müdürü ....vs...ondan ötürü dedim be yaaa
Kore Hava Yolları’na ait Airbus 380-800 tipi uçak, Seul – Narita seferinin ardından Tokyo Havaalanı’nda bulunan 34L pistine inişte sağ motoru vurmuş, 168 yolcusu bulunan uçak bakıma alınırken, uçağın iniş yaptığı pist 20 dakika kapatılmıştı.

İŞTE HAVAALANI GÜVENLİK KAMERALARININ SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLEDİĞİ O İNİŞ
İŞTE O TEHLİKELİ İNİŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
Neye cevap vermişsin belli değil? TK şu anda önceki yıllara göre çook daha iyi bir kurum. Sen önce bunu kabul et, sonra Kore'yi savun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bak degerli kardeşim,evet Kore Havayollarının geçmişte çok kazaları olmuştur bunu onlarda inkar etmiyorlar:Zaten önemli olan hata yapmak degil hatalarını tespit edip giderebilmek üzerine gidebilecek cesaret sahibi olabilmek.Bakın adamlar şapkalarını önlerine koyup hatalarının üzerine gidip bırak kazayı 12 senedir olaysız bir şirket olabilmeyi saglamışlar.Peki ya biz sadece birbirimize b.k atmaktan kendimizi dev aynasında görmekten ne hatamızı görüyoruz ne de düzeltecek cesareti bulabiliyoruz.sadece kıskançlık yapıp b.k atmayı marifet sanıyoruz.Evet kore Havayollarına çok Türk Pilot ve kaptanlar müraacat etmiş ama girememişlerdir ve sadece 1 captan orda ögretmen olarak ülkemizi şeref ve onurluca başarı ile temsil etmektedir.siz önce kendiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Amsterdam hatırlatması yapan zavallı, sen incele önce Korean'ın geçmişini de ondan sonra yorum yaz !! Korean Air dünyadaki en kötü kaza kırım geçmişine sahip havayollarından biridir. bilmeden konuşmayın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
herkes THY mi ki Allahın Kore Havayolları senin THY gibi yabancı pilotları alsın A380 de uçursun millet önce kendi milletim diyor ha ümmet meraklısı bizler din gardaşıyız ya ne fark eder önemli olan milliyeti degil inancı inancı :( Bencede kesin yabancı pilottur hatta torpille pilot olmuş bademlerdendir :))))))))))))) acaba Kore Hayavayollarının Genel müdürüde bademlerdenmi ki ? Hani THY dünyada birinci ya pilotu genel müdürü ....vs...ondan ötürü dedim be yaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000