25 Mayıs 2011, Çarşamba 10:44:54

İŞTE O FOTOĞRAFIN ORİJİNALİ

Airporthaber, THY’nin aylık uçak içi dergisi SKY Life’da yayınlanan fotoğrafın orijinalini buldu. Fotoğrafın orijinali ile dergide yayınlanan arasında hangi fark dikkat çekti?
  • mekke'ye dogru yani kabeye ucan ucaklarda icki servisi yapildiginda kabeye dogru icki servisi yapilmis olur mu? THY bu ayiba derha son vermeli, hatta kadin ve erkekler ayri ucaklarda mekkeye ucmalidir.
  • sen insanlarla dalga nı geçiyorsun. bizzat denenmiştir diyoruz inanmıyorsun galiba.. aldık içtik diyoruz sana. tabiki inanmazsın. sen sadece bildiğini veya olmasını istediğin şeyi oraya koyuyorsun. zaten sana laf anlatmaya da gerek yok. ama diğer okuyucular gerçeği bilsin diye yazıyorum bunları. insanlar yanlış fikirlere kapılmasınlar...
  • bizim mahalledeki vesikalık çeken fotoğrafçı daha iyisini becerir, amaç ne burada, kimlerin aklını bulandırmak...
  • Elma suyu imiş , ya köpüklü elma şarabıysa ? Nereden biliyorsun ?
Skylife dergisinin bu ay yayınlanan sayısında yer alan bir otel reklamında Kabe manzaralı şarap servisi yapılması okuyucuların tepkisini çekmişti. Bir kaç gündür medyada yer alan fotoğraf tartışmalara neden olmuştu.

Derginin boyutuna göre ayarlanan ve sol köşede ayaklı kova içinde bulunan şampanya şişesinin yarım çıkması nedeniyle yorumcularımızdan bazıları resimin bir şey ifade etmediğini belirtmişti.

Okuyucularımızdan gelen yoğun talep üzerine o reklamda kullanılan fotoğrafı kendi internet sitesinde bulunan orijinal haliyle yayınlıyoruz. İşte o tartışılan fotoğrafın orijinal hali...


İŞTE O FOTOĞRAFIN ORİJİNALİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 7 yıl önce
mekke'ye dogru yani kabeye ucan ucaklarda icki servisi yapildiginda kabeye dogru icki servisi yapilmis olur mu? THY bu ayiba derha son vermeli, hatta kadin ve erkekler ayri ucaklarda mekkeye ucmalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sen insanlarla dalga nı geçiyorsun. bizzat denenmiştir diyoruz inanmıyorsun galiba.. aldık içtik diyoruz sana. tabiki inanmazsın. sen sadece bildiğini veya olmasını istediğin şeyi oraya koyuyorsun. zaten sana laf anlatmaya da gerek yok. ama diğer okuyucular gerçeği bilsin diye yazıyorum bunları. insanlar yanlış fikirlere kapılmasınlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bizim mahalledeki vesikalık çeken fotoğrafçı daha iyisini becerir, amaç ne burada, kimlerin aklını bulandırmak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Elma suyu imiş , ya köpüklü elma şarabıysa ? Nereden biliyorsun ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000