01 Ağustos 2012, Çarşamba 16:35:14

İŞTE KULE VE PİLOT ARASINDAKİ LAZER KONUŞMASI

Dün gece Büyükçekmece sahili üzerinden Atatürk Havalimanı’na inişe geçen uçaklara sahilde bulunan lokantalardan lazer tutuldu... Pilot ve kule arasında geçen lazer konuşması...
  • sayin vatandaslar lafim temsili resme bakip kulaklik icin lakayit diyen yada iyi olmus diyen vatandaslara..Bakin baska sitelerin burc yorumlari ask testleri yorumlari veya benzer yorum siteleri var.. GİDİN orda yazin belki bilginiz vardir daha faydali olursunuz millete ve kendinize hadi biz ogrenci pilotuz yada sektordeyiz yani tutupda borsa sitesine girip yorum yapmiyorum cunku anlamiyorum lutfen sizdende ayni saygiyi bekliyoruz
  • lazer tutan kisi apacinin tekidir.cunku apaci lazeri ucaga dogrultup ucagi dusurebilecegin bilincinde bile degildir
  • Kulaklığı ya kaptan takar ya f/o biri konuşmaları yaparken diğeri uçağı kullanır, gidiş ve dönüş bacaklarında görevler değişilir, lakayitlik yok bilginize :)
  • "ccok iyi oldu diyen arkadasa" umarım senın ailen esin dostun kardesın oldugu bi ucaga yapılmaz. Bu yapılan rezillige artk bi son versin bu isi oyun sanan arkadaslar. ki bunu soyleyen de cok iyi oldu dien arkadas sen insanmisin?

Dün gece 22.30 sıralarında Atatürk Havalimanı’na iniş yapmak için alçalan uçaklara Büyükçekmece sahilinde bulunun bir lokantadan lazer tutuldu.

İşte kule ile pilot arasındaki lazer konuşması;

İŞTE KULE VE PİLOT ARASINDAKİ LAZER KONUŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

lutfen!!!!!!!!!!!!!!!! ~ 6 yıl önce
sayin vatandaslar lafim temsili resme bakip kulaklik icin lakayit diyen yada iyi olmus diyen vatandaslara..Bakin baska sitelerin burc yorumlari ask testleri yorumlari veya benzer yorum siteleri var.. GİDİN orda yazin belki bilginiz vardir daha faydali olursunuz millete ve kendinize hadi biz ogrenci pilotuz yada sektordeyiz yani tutupda borsa sitesine girip yorum yapmiyorum cunku anlamiyorum lutfen sizdende ayni saygiyi bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
lazer tutan kisi apacinin tekidir.cunku apaci lazeri ucaga dogrultup ucagi dusurebilecegin bilincinde bile degildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin ekibine ~ 6 yıl önce
Kulaklığı ya kaptan takar ya f/o biri konuşmaları yaparken diğeri uçağı kullanır, gidiş ve dönüş bacaklarında görevler değişilir, lakayitlik yok bilginize :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
"ccok iyi oldu diyen arkadasa" umarım senın ailen esin dostun kardesın oldugu bi ucaga yapılmaz. Bu yapılan rezillige artk bi son versin bu isi oyun sanan arkadaslar. ki bunu soyleyen de cok iyi oldu dien arkadas sen insanmisin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000