13 Mart 2012, Salı 18:10:11

İŞTE KAZADAN İLK GÖRÜNTÜLER (GÜNCELLENDİ)

Konya'da F-5 tipi eğitim uçağı TÜMOSAN traktör fabrikası yakınlarına düştü, genç yüzbaşı Ümit Özer şehit oldu...
  • her olum zamansizdir...Allah sehidimize gani gani rahmet eylesin...
  • Atlaması için telsizden çağrı yapilmış ama reaksiyon göstermemiş.Allah rahmet eylesin.
  • İzmirde düzenlenen 100.yıl gösterilerinde SoloTurk Keleş Binbaşı cockpitten "Vatan Sağolsun" diyordu.Eminim şehit Yüzbaşımın da yakınları aynısını diyecektir. Allah'tan rahmet Türk ulusuna da sabırlar diliyorum.
  • F-5ten bi halt olmaz,F-4ten ,T-37den....her dusen ucagin ardindan ucak tipi degistirilmeye hangi ulkenin gucu yeter.Ne kaybedilen can kolay yetisiyor ne de ucak kolay degistiriliyor.Kazalarin sebebi bilindikce tedbiri alindikca acilar son bulur ancak.Tedbir almak icin de kaza olmasi beklenmez.Bu konuda hava Kuvvetleri son derece bilinclidir.Akrobasi pilotlugu siradan meslek degildir.1 saniye cok buyuk zamandir.Insallah sebep ne ise bulunur,gereken tedbir alinir da birdaha can kaybi yasanmaz.Tesellimiz budur.Onlar bizim essiz yildizlarimiz.Allah ailesine sabirlar versin.Nur icinde yatsin.

Bugün öğle saatlerinde Konya'da TÜMOSAN traktör fabrikası yakınlarında eğitim uçuşu sırasında düşen F-5 tipi uçağın ilk görüntüleri kameralara böyle yansıdı.

Kazada Türk Yıldızları pilotlarından Yüzbaşı Ümit Özer şehit oldu.

İşte olay yerinden ilk görüntüler;İŞTE KAZADAN İLK GÖRÜNTÜLER (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
her olum zamansizdir...Allah sehidimize gani gani rahmet eylesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Atlaması için telsizden çağrı yapilmış ama reaksiyon göstermemiş.Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İzmirde düzenlenen 100.yıl gösterilerinde SoloTurk Keleş Binbaşı cockpitten "Vatan Sağolsun" diyordu.Eminim şehit Yüzbaşımın da yakınları aynısını diyecektir. Allah'tan rahmet Türk ulusuna da sabırlar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
F-5ten bi halt olmaz,F-4ten ,T-37den....her dusen ucagin ardindan ucak tipi degistirilmeye hangi ulkenin gucu yeter.Ne kaybedilen can kolay yetisiyor ne de ucak kolay degistiriliyor.Kazalarin sebebi bilindikce tedbiri alindikca acilar son bulur ancak.Tedbir almak icin de kaza olmasi beklenmez.Bu konuda hava Kuvvetleri son derece bilinclidir.Akrobasi pilotlugu siradan meslek degildir.1 saniye cok buyuk zamandir.Insallah sebep ne ise bulunur,gereken tedbir alinir da birdaha can kaybi yasanmaz.Tesellimiz budur.Onlar bizim essiz yildizlarimiz.Allah ailesine sabirlar versin.Nur icinde yatsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000