30 Eylül 2009, Çarşamba 16:29:16

İŞTE KABUL EDİLEN HAVACILIK PROJELERİ

60 milyon yolcu kapasiteli 1, 30 milyon yolcu kapasiteli 2 ve 15 milyon yolcu kapasiteli 3 havalimanı hedefleniyor...
  • arkadaslar, Şura'da bahsı gecen proje/hedeflerin olmasını hepimiz istemekte ve herpahasına desteklemekteyiz. bu nedenle bunlara karamsar yaklasmayalım. belki bunlar için belirlenmiş olan süreler bize gercekci gelmiyor olabilir, ama yinede bunların konusulması dahi Türk sivil havacılığında bir gelişmedir. bunlar HAYAL dahi olsa, birzamanlar UÇMAK da imkansız bir HAYAL değilmiydi ?
  • Havanda su dövüldü. Devlet tarafından katılan katılımcılar ne yazık ki konuya çok ama çok uzaklar. Sivil havacılığı sadece THY zannediyorlar. İşin uzmanı değiller. İşin profesyoneli değiller. Bu yüzden de eski uzman havacılar katılmadılar. Katılanlarda sinir hastası oldu. Cumhuriyet ne günler yaşıyor inanılır gibi değil.
  • Söylenelerin hiçbir proje değil. Hedef olabilir (abartılı olsa da) proje değil. yani yine elle tutlur bir şey yok. yine hayallerle idare edeceğiz...
  • BU ŞURAYA KATILAN DOSTLAR ŞUANA KADAR ..BANA HİÇ FUTBOL OYNAMADAN YORUM YAPAN TOPU GÖRSE BOMBA DİYE KARAKOLA GÖTÜREN ..HAVACILIKTA İSE TAHMİNİ OLARAK SÖYLÜYORUM UÇAKÇILIK İLE HİÇ ALAKASI OLMAYAN HAVADA UÇAĞI GÖRDÜĞÜ ZAMAN DEMİR KUŞ ZANNEDEN BİR ÇOK ARKADAŞIN BİR ARAYA GELİP ..YAPTIKLARI GEYİK MUHABBETİNDEN BAŞKA BİR ŞEKİL DEĞİL..TAMAMI 35 YIL HEPSİNİ TANIMIŞ OLMAKTAN VEDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRMEMİŞ OLMALARINI GÖRMEK ŞAHSEN BENİ ÜZDÜ.. GELECEKTE İŞALLAH KAZASIZ BİR BİR ÇALIŞMA VE UÇUŞLAR DİLERİM..ONLAR İSTİKBAL GÖKLERDEDİR MANTIĞINDA GİDEMİYORLAR..

28 Eylül'de başlayan 10. Ulaştırma Şurası'nda bugün havacılık sektörü için önerilen ve kabul edilen projeler açıklandı.

"Hedef 2023" sloganıyla bu yıl çok daha önemli ve geniş kapsamlı düzenlenen 10. Ulaştırma Şurası, Haliç Kongre Merkezi'nde devam ediyor.

Şura'nın üçüncü günü olan bugün, ilk iki gün yapılan oturumlarda ortaya konulan projelerden kabul edilenler açıklandı.

Ulaştırma Şurası Genel Sekreteri Kenan Bozgeyik tarafından açıklanan projelerde, havacılık sektörü için, İstanbul'da 60 milyon yolcu kapasiteli havalimanı yapımından, Türkiye'nin kendi uçağını üreteceği bir çok proje kabul edildi.

İşte havacılık sektörünün geleceğine yön verecek projeler;

İŞTE KABUL EDİLEN HAVACILIK PROJELERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaslar, Şura'da bahsı gecen proje/hedeflerin olmasını hepimiz istemekte ve herpahasına desteklemekteyiz. bu nedenle bunlara karamsar yaklasmayalım. belki bunlar için belirlenmiş olan süreler bize gercekci gelmiyor olabilir, ama yinede bunların konusulması dahi Türk sivil havacılığında bir gelişmedir. bunlar HAYAL dahi olsa, birzamanlar UÇMAK da imkansız bir HAYAL değilmiydi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Havanda su dövüldü. Devlet tarafından katılan katılımcılar ne yazık ki konuya çok ama çok uzaklar. Sivil havacılığı sadece THY zannediyorlar. İşin uzmanı değiller. İşin profesyoneli değiller. Bu yüzden de eski uzman havacılar katılmadılar. Katılanlarda sinir hastası oldu. Cumhuriyet ne günler yaşıyor inanılır gibi değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Söylenelerin hiçbir proje değil. Hedef olabilir (abartılı olsa da) proje değil. yani yine elle tutlur bir şey yok. yine hayallerle idare edeceğiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BU ŞURAYA KATILAN DOSTLAR ŞUANA KADAR ..BANA HİÇ FUTBOL OYNAMADAN YORUM YAPAN TOPU GÖRSE BOMBA DİYE KARAKOLA GÖTÜREN ..HAVACILIKTA İSE TAHMİNİ OLARAK SÖYLÜYORUM UÇAKÇILIK İLE HİÇ ALAKASI OLMAYAN HAVADA UÇAĞI GÖRDÜĞÜ ZAMAN DEMİR KUŞ ZANNEDEN BİR ÇOK ARKADAŞIN BİR ARAYA GELİP ..YAPTIKLARI GEYİK MUHABBETİNDEN BAŞKA BİR ŞEKİL DEĞİL..TAMAMI 35 YIL HEPSİNİ TANIMIŞ OLMAKTAN VEDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRMEMİŞ OLMALARINI GÖRMEK ŞAHSEN BENİ ÜZDÜ.. GELECEKTE İŞALLAH KAZASIZ BİR BİR ÇALIŞMA VE UÇUŞLAR DİLERİM..ONLAR İSTİKBAL GÖKLERDEDİR MANTIĞINDA GİDEMİYORLAR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000