12 Ocak 2016, Salı 10:34:08

İşte dünyanın en güvenli havayolu şirketleri

Dünyanın en emniyetli havayolu sıralaması belli oldu. Listenin ilk sırasında Hong Kong merkezli Cathay Pacific Airways yer aldı.
  • Thy'yi sevmek milliyetçiliğin ön koşulu falan değil,şunu o kafalarınıza sokun öncelikle.KLM-AFR veya Lufthansa beklentilerimi daha çok karşılıyorsa (ki karşılıyor) gidip onlardan alırım biletimi.Size mi soracağım be yorumcu dar kafalılar??! Irkçı saldırılar başlamadan önce Türk olduğumu da belirteyim.Suratsız kabin ekibi ve menü bana hitap etmiyor.Vejeteryan menü bile yok be THY'DE.servisin yarısında et yemeği de biter tavuk dayarlar burnuna.Almayayım kardeşim... ben mutluyum yabancı havayollarından.Vatan haini ilan etmişsiniz be milleti utanmadan.Sevmiyorum,neyle uçacağımı da size soracak değilim,aklınızı kendinize saklayın !! Bıktık yahu.
  • Emniyetsiz bir SIRALAMA.
  • THY Liste göremedim için üzüldüm. Beniçin THY herzaman güvenli ve birinci. Burda yorumlar bakıyorum da kimi göbek atıyor. Cenaze oldumu onlarla ucun Türk devletin uçak sorunuza gidiyorsa. Ermeni hava yolları var size bo laik.
  • Sözde avrupanın en iyisi thy yok listede. Beter olsunlar. hakkımız haram zıkkım olsun

Dünyanın en emniyetli havayolu sıralaması belli oldu. Listenin ilk sırasında Hong Kong merkezli Cathay Pacific Airways yer aldı.

Jacdec.de sitesinde havayollarının emniyet reyting sıralaması yayınlandı. İlk 15 sıranın verildiği listede Körfez havayolları listenin üst sıralarında yer aldı. Hong Kong merkezli Cathay Pacific Airways’in 0,006 puanla ilk sırada yer aldığı listenin ikinci sırasında Emirates, üçüncü sırada ise Tayvan merkezli Eva Air yer buldu.

Avrupalı KLM, Tap Portugal ve Lufthansa da listenin alt sıralarında yer alırken ilk 15’e ABD’den sadece Jetblue girebildi.

Türkiye’den ise listede hiçbir şirket yer almadı.

İşte dünyanın en güvenli havayolu şirketleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (57)

uehfueı ~ 2 yıl önce
Thy'yi sevmek milliyetçiliğin ön koşulu falan değil,şunu o kafalarınıza sokun öncelikle.KLM-AFR veya Lufthansa beklentilerimi daha çok karşılıyorsa (ki karşılıyor) gidip onlardan alırım biletimi.Size mi soracağım be yorumcu dar kafalılar??! Irkçı saldırılar başlamadan önce Türk olduğumu da belirteyim.Suratsız kabin ekibi ve menü bana hitap etmiyor.Vejeteryan menü bile yok be THY'DE.servisin yarısında et yemeği de biter tavuk dayarlar burnuna.Almayayım kardeşim... ben mutluyum yabancı havayollarından.Vatan haini ilan etmişsiniz be milleti utanmadan.Sevmiyorum,neyle uçacağımı da size soracak değilim,aklınızı kendinize saklayın !! Bıktık yahu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vgml ~ 2 yıl önce
özel yemek siparişi verebilirsin vejetertan menu lufthansa da ki ekipler mi çok suratlı sen lufthansa da uçmaya devam et, tabi Türk olduğunu anlayıp sana ikinci sınıf insan muamelesi yapmazlarsa
Realist ~ 2 yıl önce
Emniyetsiz bir SIRALAMA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mevlüt Kaptan ~ 2 yıl önce
THY Liste göremedim için üzüldüm. Beniçin THY herzaman güvenli ve birinci. Burda yorumlar bakıyorum da kimi göbek atıyor. Cenaze oldumu onlarla ucun Türk devletin uçak sorunuza gidiyorsa. Ermeni hava yolları var size bo laik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs personeli ~ 2 yıl önce
Sözde avrupanın en iyisi thy yok listede. Beter olsunlar. hakkımız haram zıkkım olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hemen istifa et ~ 2 yıl önce
Aldigin o para da sana haram zikkim olsun. Bari ihtiyaci olan birisinin hakkina girme.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000