12 Eylül 2017, Salı 14:29:17

İşte Bursa'da düşen uçağın görüntüleri

Bursa'da Yenişehir Havalimanı'ndan eğitim için kalkan bir uçak tarlaya mecburi iniş yaptı. Yaşanan olay sonrası uçağın görüntüleri objektiflere böyle yansıdı.
  • umurbey festivalinde düşen uçak bu değildi, (Türkiye Hava Sporları Federasyonu Bitlis Temsilcisi daha iyi inceleyin)
  • Hic tecnam ucusum yok sen lapin gibi cevap ver diye yazdim.hatta pilot da degilim.corlu sanayide ustayim.
  • Sağlam taklaya gelmişler :)))
  • Yine bakıyorum da ağzı olanlar hiç zaman kayıp etmeden zırvalamaya başlamış. Ya kardeşim havacılık faaliyetlerinin yürütüldüğü her ülkede bu tür kazalar da dahil her türlü olay olabilir. Bu olaylar da havacılık bilinç derinliği ile değerlendirilip sonucundan da gerekli dersler çıkarılır. Biz de olduğu gibi ağzı olanlar boş boş konuşup uçağı bile kaza yaptığına pişman etmezler. Bir bekleyelim kaza kırım raporu yazılsın sonra yine yargısız infazlarınıza devam edin. Biryandan herşey yasak bu ülkede başta genel ve sportif havacılık olmak üzere havacılık yapılmaz deyip bir yandan da en küçük bir olayda başta SHGM olmak üzere, öğretmen pilotler, uçuş okulları ve uçakların Türkiye temsilcileri üzerinde mahalle baskısı kurmak hem ahlaksızlıktır hem de her şeyin daha da yasak edilmesine katkı sağlamatır.

Bursa'da Yenişehir Havalimanı'ndan eğitim için kalkan bir uçak tarlaya mecburi iniş yaptı.

Alınan bilgiye göre, pilot Hasan Hoş (67) yönetimindeki Tecnam p2008 JC tipi eğitim uçağı, Yenişehir Havalimanı'nın kuzeyinde Menşete köyü yakınlarına mecburi iniş yaptı. Uçak tarlaya indi.

Pilot ve öğrenci Burak Büyükterzi (22) kazayı ciddi yara almadan atlattı.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edilen pilot ve öğrenci taburcu edilirken, kazayla alakalı tahkikat başlatıldı.İşte Bursa'da düşen uçağın görüntüleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

adnan ~ 10 ay önce
umurbey festivalinde düşen uçak bu değildi, (Türkiye Hava Sporları Federasyonu Bitlis Temsilcisi daha iyi inceleyin)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cinli ~ 10 ay önce
Hic tecnam ucusum yok sen lapin gibi cevap ver diye yazdim.hatta pilot da degilim.corlu sanayide ustayim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpillikaz ~ 10 ay önce
Sağlam taklaya gelmişler :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ağzı ~ 10 ay önce
Yine bakıyorum da ağzı olanlar hiç zaman kayıp etmeden zırvalamaya başlamış. Ya kardeşim havacılık faaliyetlerinin yürütüldüğü her ülkede bu tür kazalar da dahil her türlü olay olabilir. Bu olaylar da havacılık bilinç derinliği ile değerlendirilip sonucundan da gerekli dersler çıkarılır. Biz de olduğu gibi ağzı olanlar boş boş konuşup uçağı bile kaza yaptığına pişman etmezler. Bir bekleyelim kaza kırım raporu yazılsın sonra yine yargısız infazlarınıza devam edin. Biryandan herşey yasak bu ülkede başta genel ve sportif havacılık olmak üzere havacılık yapılmaz deyip bir yandan da en küçük bir olayda başta SHGM olmak üzere, öğretmen pilotler, uçuş okulları ve uçakların Türkiye temsilcileri üzerinde mahalle baskısı kurmak hem ahlaksızlıktır hem de her şeyin daha da yasak edilmesine katkı sağlamatır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000