10 Ekim 2008, Cuma 14:01:27

İşte Ahmedinejad'ın uçağı

Mahmud Ahmedinejad'ın başkanlık uçağından ilk görüntüler basına yansıdı
  • rumuz kadesim sana katiliyorum biz kendimize bakalim tskler Yorumunuz...
  • Kardeslerim ... ben Bir iran vatandasiyim !!! ve bu ucagi taniyorum ... iran da hic il-86 yok ki ... nereden ahmedinejad il-86 binsin !!! www.aerospacetalk.ir benim sitem gelip bakabilisiniz ... ben tebriz de yasiyorum ve turkceyi iyi biliyorum ... bu ucagin seat lerine kadar taniyorum!! lutfen dikkatli bakin ve arastirin iran da hic il-86 var mi? tesekkurler kardeslerim
  • Arkadaslar ucak kesinlikle 747 yada707 degil.IL86 olabilir.747'de wing light kanat kokune yakindir ve 1L door ikinci katin altinda kalir.Daha cok Rus yapimi bir ucaga benziyor
  • modernize edilmis bi IL86 maalesef! Zira o ucakta 5 defa seyahat ettim.Teknisyen olarak.Fotograflarin cekildigi seferde Sri Lanka ziyaretidir.

İran lideri, şimdi de tüm yurtdışı gezilerinde kullandığı başkanlık uçağından basına yansıyan ilk fotoğraflarla gündemde. O, neredeyse tüm dünyayı karşısına almak pahasına ülkesi için çizdiği yoldan vazgeçmeyen bir lider: İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad.

ABD ve İsrail karşıtı söylemleriyle bilinen Ahmedinejad'ın, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu toplantılarına katılmak üzere New York'a gidişi ve burada kıyasıya eleştirdiği İsrail'den bir hahamla görüldüğü kareler çok tartışıldı.

İran Cumhurbaşkanı, uçağın içinde çekilen bir fotoğrafta namaz kılarken görülüyor.

Bir diğer fotoğrafta ise, bu kez yalnız değil geziye katılan diğer heyet üyeleri de İran lideriyle saf tutarken görülüyor.

Başkanlık uçağının içinden bir başka karede ise, Mahmud Ahmedinecad, Irak hükümet sözcüsü Ali Al Dabbagh ile dizüstü bilgisayarının başında görülüyor.

Mahmud Ahmedinejad

Mahmud Ahmedinejad

Mahmud Ahmedinejad

Mahmud Ahmedinejad

Mahmud Ahmedinejad

Mahmud Ahmedinejad

İşte Ahmedinejad'ın uçağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Rumuz ~ 10 yıl önce
rumuz kadesim sana katiliyorum biz kendimize bakalim tskler Yorumunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Capello ~ 10 yıl önce
Kardeslerim ... ben Bir iran vatandasiyim !!! ve bu ucagi taniyorum ... iran da hic il-86 yok ki ... nereden ahmedinejad il-86 binsin !!! www.aerospacetalk.ir benim sitem gelip bakabilisiniz ... ben tebriz de yasiyorum ve turkceyi iyi biliyorum ... bu ucagin seat lerine kadar taniyorum!! lutfen dikkatli bakin ve arastirin iran da hic il-86 var mi? tesekkurler kardeslerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
robinhood ~ 10 yıl önce
Arkadaslar ucak kesinlikle 747 yada707 degil.IL86 olabilir.747'de wing light kanat kokune yakindir ve 1L door ikinci katin altinda kalir.Daha cok Rus yapimi bir ucaga benziyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
parus ~ 10 yıl önce
modernize edilmis bi IL86 maalesef! Zira o ucakta 5 defa seyahat ettim.Teknisyen olarak.Fotograflarin cekildigi seferde Sri Lanka ziyaretidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000