15 Mart 2012, Perşembe 11:30:30

İŞTE 2012 MODEL VIP AIRLINES...

Azeri işkadını Dilruba Kurbanova ve Türk işadamı Mehmet Coşkun’un kurduğu havayolu şirketi VIP Airlines’in logosu belli oldu. İşte 2012 model VIP Airlines...
  • HAYIRLI UĞURLU OLUYOR :)
  • UÇUŞ İŞLETME ÇOK ÖNEMLİ HUZURSUZ EKEN İLE OLMAZ
  • asil ve ağır olan siyah rengi daha sade bir logoyla(çizgileri daha ince detaylı ama zarif) tamamlasalar daha iyi olurmuş yada bu kadar ağır ve kalın olan bir figürü daha ara bir renkle kullansalar(gümüş, metalik gri) daha şık ve ağır dururmuş
  • Neden bu amblem neden EE ikisi de kötü.
İlk olarak Airporthaber’in duyurduğu Türk sivil havacılığının yeni şirketi VIP Airlines’in kuruluş çalışmaları sürüyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne resmi başvurusunu yapan ve kuruluş için gerekli prosedürleri yerine getiren şirket yöneticileri bir taraftan da kurumsal çalışmalara devam ediyor.
 
Antalya merkezli faaliyet gösterecek olan VIP Airlines, logosunu da belirledi. Şirket merkezi olarak da Antalya’da bir bina kiralandı. 
 
Turkish Aircraft adıyla kurulan şirkete ait uçakların üzerinde ‘VIP Air’ yazacak. Şu anda iki adet Airbus 320 tipi uçağın satın alınmasına ilişkin kesin anlaşma sağlandı. Aynı tipte üçüncü uçağın da Nisan ayında filoya dahil edileceği kaydedildi.  Filonun zaman içerisinde 5 uçağa çıkarılacağı öğrenilirken operasyonlar, Antalya merkezli yürütülecek.
 
Charter (tarifesiz) olarak seferlere başlayacak olan havayolu şirketi Antalya’dan İran, Kazakistan ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyecek.
 
Şirkette görev alan isimler arasında Genel Müdür Burhan Tiryaki’nin yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı Turgut Davranap ve Teknik Başkanlığa ise Temel Karluk getirilmişti.

İşte VIP Air'ın Antalya'daki Genel Müdürlük Binası. Bu bina aynı zamanda Joy Hotels'in eski binası...©AirportHaber Özel
İŞTE 2012 MODEL VIP AIRLINES...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

KARDEŞİN ~ 6 yıl önce
HAYIRLI UĞURLU OLUYOR :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
UÇUŞ İŞLETME ÇOK ÖNEMLİ HUZURSUZ EKEN İLE OLMAZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
asil ve ağır olan siyah rengi daha sade bir logoyla(çizgileri daha ince detaylı ama zarif) tamamlasalar daha iyi olurmuş yada bu kadar ağır ve kalın olan bir figürü daha ara bir renkle kullansalar(gümüş, metalik gri) daha şık ve ağır dururmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Neden bu amblem neden EE ikisi de kötü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000