14 Ekim 2017, Cumartesi 17:42:30

İstanbul-Houston uçağı Roma'ya indi

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Houston seferini gerçekleştiren uçağı İtalya'daki Roma Leonardo da Vinci Fiumicino Havalimanı'na divert etmek zorunda kaldı.
  • uçak zaten yakıt boşaltma sistemi ile yakıt boşaltmış sadece 2 tur atmış
  • Bu da yeni moda oldu. Hastaysan binme kardeşim. Koca seferi bu denli aksatacak kadar hasta olduysan ya da hastaysan ne diye biniyorsun? Bunca insanın hakkına giriyorsun? Şirketleri bunca zarara sokuyorsun. Vallahi bu rahatsızlanmalar falan umarım bilinçli yapılan birşey değildir. Zira çok fazla zarar vermek isteyen yolcu var. Allah bu insanlardan vatanımızı,milletimizi korusun.
  • Bi iki oldu ucaklarda otomatik yakit bosaltma nefen yok acaba havada tur atmak zorunda kaliyor
  • Bunlar sanki bir misilleme gibi giderek artmaya başladı.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Houston seferini gerçekleştiren uçağı İtalya'daki Roma Leonardo da Vinci Fiumicino Havalimanı'na divert etmek zorunda kaldı.

İstanbul'dan Houston'a gitmek üzere 14:00 sularında Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yapan THY'ye ait B777-300ER tipi yolcu uçağı, uçakta bulunan bir yolcunun rahatsızlanması üzerine Roma'ya acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Roma'da bulunan Leonardo da Vinci Fiumicino Havalimanı'na inişi öncesi yakıt boşaltmak zorunda kalan uçak havada uzun süre tur attı.

Edinilen bilgiye göre; Türk Hava Yolları'nın TK33 sefer sayılı İstanbul-Houston uçağının yerel saatle 17:00'da tekrardan havalanarak seferine devam edeceği öğrenildi.

©AirportHaber.com

İstanbul-Houston uçağı Roma'ya indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

b777 ~ 10 ay önce
uçak zaten yakıt boşaltma sistemi ile yakıt boşaltmış sadece 2 tur atmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rahatsız yolcu ~ 10 ay önce
Bu da yeni moda oldu. Hastaysan binme kardeşim. Koca seferi bu denli aksatacak kadar hasta olduysan ya da hastaysan ne diye biniyorsun? Bunca insanın hakkına giriyorsun? Şirketleri bunca zarara sokuyorsun. Vallahi bu rahatsızlanmalar falan umarım bilinçli yapılan birşey değildir. Zira çok fazla zarar vermek isteyen yolcu var. Allah bu insanlardan vatanımızı,milletimizi korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani? ~ 10 ay önce
O kadar sacma sapan ve para odakli konusuyorsun ki! Yasim 32, herhangi bir kronik rahatsizligim yok. Gecen hafta 11 saatlik aktarmali uluslar arasi ucusun son bacaginda, rahatsizlandim ve kisa süreli bayginlik yasadim. Milyonlarca yolcu tasiyan bir firmada 2 yolcu rahatsizlandi diye yaptigin yoruma bak!
Vefat ~ 10 ay önce
Bi iki oldu ucaklarda otomatik yakit bosaltma nefen yok acaba havada tur atmak zorunda kaliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gulver ~ 10 ay önce
Bunlar sanki bir misilleme gibi giderek artmaya başladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000