04 Aralık 2009, Cuma 11:00:14

İSTANBUL'DA HELİKOPTER DÜŞTÜ (GÜNCELLENDİ)

Samandıra Kışlası'nda askeri bir helikopter, iniş sırasında piste çakıldı. Olayda can kaybı olmadığı öğrenildi.
  • Ben bu türden ayrımı yapanlara ithaf ettim o yorumumu.Ltf.kırıcı olmayın.Bakın hala aynı noktadayız.Siz ordudan emekli olunca şerefle oluyorsunuz,SSK dan emekli olana ne oluyor ?Ben beynimi kendi evimde yıkıyorum başka biryerde değil.Hiçbir kuruma karşı sözüm yoktur.Hele benim orduma.Siz milletten kendinizi ayrı tutmuyor olabilirsiniz ama bazıları böyle yapmıyor.Zaten sözümde onlara, BİR OLALIM DİRİ OLALIM.
  • Helikopterin tipi ne ??? UH1/AB205 S70 AB206 AS532 COUGAR ?????
  • arkadaşlar lütfen haber yapmadan önce doğruluğunu araştırın..haberde belirtilen yerde böyle bir kırım olmamıştır....saygılar
  • heryerde sivil asker ayrımı yapar askeri kökenli pilotlar, hele birde fo/ sivilse yandı adamcaz,oysa hiçbiri ne ingilizce bilir ne de kuraldan anlarlar,hep kendi dediklerini dogru sayarlar ego dersen bini bin para sanki Allahlar ya töbe töbe, halbuki yurt dısında ki kaptanlar öylemi? adamlar bi kere en basta medeniler,aşağılık kompleksleri yok,herkes eşit ama malesef bizim ülkemizde öyle değil,sivil kökenli abilerimiz gayet efendiler ve en ufak bişeyde seninde bilginden faydalanmak isterler,valla Türkiye de böle insanlar oldugu için insanlıklarındna utanıyorum!

Alınan bilgiye göre; içerisinde kaç personel olduğu henüz öğrenilemeyen askeri helikopter, sabah saatlerinde Samandıra'da bulunan 4. Kara Hava Alayı pistine doğru inişe geçti. Bu sırada meydana gelen bir arıza nedeniyle helikopter yere çok yakın bir noktadayken çakıldı. Olayda ölü veya yaralanan olmazken, helikopterde maddi hasar meydana geldi.

Kaza nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İSTANBUL'DA HELİKOPTER DÜŞTÜ (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ben bu türden ayrımı yapanlara ithaf ettim o yorumumu.Ltf.kırıcı olmayın.Bakın hala aynı noktadayız.Siz ordudan emekli olunca şerefle oluyorsunuz,SSK dan emekli olana ne oluyor ?Ben beynimi kendi evimde yıkıyorum başka biryerde değil.Hiçbir kuruma karşı sözüm yoktur.Hele benim orduma.Siz milletten kendinizi ayrı tutmuyor olabilirsiniz ama bazıları böyle yapmıyor.Zaten sözümde onlara, BİR OLALIM DİRİ OLALIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Helikopterin tipi ne ??? UH1/AB205 S70 AB206 AS532 COUGAR ?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşlar lütfen haber yapmadan önce doğruluğunu araştırın..haberde belirtilen yerde böyle bir kırım olmamıştır....saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
heryerde sivil asker ayrımı yapar askeri kökenli pilotlar, hele birde fo/ sivilse yandı adamcaz,oysa hiçbiri ne ingilizce bilir ne de kuraldan anlarlar,hep kendi dediklerini dogru sayarlar ego dersen bini bin para sanki Allahlar ya töbe töbe, halbuki yurt dısında ki kaptanlar öylemi? adamlar bi kere en basta medeniler,aşağılık kompleksleri yok,herkes eşit ama malesef bizim ülkemizde öyle değil,sivil kökenli abilerimiz gayet efendiler ve en ufak bişeyde seninde bilginden faydalanmak isterler,valla Türkiye de böle insanlar oldugu için insanlıklarındna utanıyorum!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000