18 Temmuz 2018, Çarşamba 17:15:41

İstanbul Yeni Havalimanı'nda çalışmalar son sürat

Yapımı hızla devam eden ve 29 Ekim 2018 tarihinde açılışı yapılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda bugün çekilen fotoğraflar...
  • 3 ay sonra açılacak olan bir havalimanı şimdiye kadar tamamen bitmiş ve sadece test yapılıyor olması gerekmez mi.. inşaat devam ediyor ve herşey ortada çok eksik var maalesef
  • Ben iktidar yanlısı birisi değilim. Ancak şunu söyleyebilirim ki; fotoğraflara göre gerçekten ilk defa ülkemizi dünya standartlarının da çok üzerinde temsil edecek bir havalimanı oluyor. Umarım aceleye getirildiği için operasyonel ve ulaşım sorunları yaşanmaz. Yavaş olsun tam olsun.
  • Öncelikle bir havalimanin açılması icin metro yol ve işçiler icin ulaşma imkan isağlamak lazimki kazasız belasız operasyon ve diger departmanlar yürüsün diye... Almanya'da metro yol su. Hepsi bitmiş Havalımani 8 senedir erteleniyor :)
  • Bu kadar personelin ulasim durumu ne olacak ? araba almayip ev alan var, araba kullanmayı bilmeyen var.

29 Ekim 2018 tarihinde açılışı yapılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda yapım işleri hızla devam ediyor.

Onbinlerce çalışanın gece gündüz mesai harcadığı dünyanın ve Türkiye'nin en büyük havalimanı açılışa gün sayıyor.

İstanbul Yeni Havalimanı'nda bugün çekilen fotoğraflarda bagaj testlerinin yapıldığı ve çalışmaların son sürat devam ettiği görülüyor.

İşte tarihi havalimanından bugün çekilen en yeni görüntüler;

İstanbul Yeni Havalimanı'nda çalışmalar son sürat

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

Testler ~ 1 ay önce
3 ay sonra açılacak olan bir havalimanı şimdiye kadar tamamen bitmiş ve sadece test yapılıyor olması gerekmez mi.. inşaat devam ediyor ve herşey ortada çok eksik var maalesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru ve Tam Yapalım ~ 1 ay önce
Ben iktidar yanlısı birisi değilim. Ancak şunu söyleyebilirim ki; fotoğraflara göre gerçekten ilk defa ülkemizi dünya standartlarının da çok üzerinde temsil edecek bir havalimanı oluyor. Umarım aceleye getirildiği için operasyonel ve ulaşım sorunları yaşanmaz. Yavaş olsun tam olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BankerBilo ~ 1 ay önce
Öncelikle bir havalimanin açılması icin metro yol ve işçiler icin ulaşma imkan isağlamak lazimki kazasız belasız operasyon ve diger departmanlar yürüsün diye... Almanya'da metro yol su. Hepsi bitmiş Havalımani 8 senedir erteleniyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayse ~ 1 ay önce
Bu kadar personelin ulasim durumu ne olacak ? araba almayip ev alan var, araba kullanmayı bilmeyen var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000