26 Haziran 2018, Salı 12:15:35

İstanbul Yeni Havalimanı'nda 'BMW İ8' dönemi

Yapmına hızla devam edilen İstanbul Yeni Havalimanı apronunda görev yapacak Follow Me araçları adeta göz kamaştırıyor.
  • Havacilikta calismis biri olarak söylüyorum, Genelde burda eleştiri yapanlar thy uçakta km, pilot neyse de ise girdikten sonra ilk senesinde evi olmadıgı halde bmw mercedes alip gereksiz yere borca girip sonra maas yetmiyor diye şikayet eden arkadaslar.
  • Arkadaşlar çok sevgili kolin limak cengiz vs. konsorsiyumu için Hükümet havaalanı yatırımlarını da devlet desteği kapsamına aldı ve gümrük vergisi muafiyeti, KDV istisnası, vergi indirimi diye başlayıp x desteği, y ittirmesi, z dampingi diye uzayıp giden bir liste mevcut. Dolayısıyla bu araçlar muhtemelen orta sınıf bir araç maliyetine gelmiştir.
  • THY TEKNİKTE STAJERİM ANADOLU HAVACILIKTA AVİONİC ÖGRENCİSİYİM KANUN OLARAK STAJERLERE ASGARİ ÜCRETİN YÜZDE 30 VERİLMEK ZORUNDAYMIŞ YANİ 450 LİRA CİVARI..SORUN ŞU THY BİZ STAJERLERE PARA VERMİYO NEREYE BAŞVURABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  • elektrikli olmasini anlarim çevreci bakimindan ancak honda toyota veya nissan gibi markalardan birt anesi olmadi da bmw elektrikli oldu..acaba reklam yapacaz diye bedava mi aldilar arabalari..

Yapmına hızla devam edilen İstanbul Yeni Havalimanı apronunda görev yapacak  Follow Me araçları adeta göz kamaştırıyor.

Geçtiğimiz Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı taşıyan TC-ANK'ın ilk kez iniş yaptığı yeni havalimanının açılışına artık sayılı günler kaldı.

Her haliyle sıra dışı olacak dünyanın en büyük havalimanındaki apron araçları da görenleri kendisine hayran bırakacak. Edinilen bilgiye göre; yeni havalimanında görev yapacak Follow Me araçları, BMW'nin İ8 modeli olacak. Bu araçlardan bir filo oluşturan İGA, apronda bu araçlarla hizmet verecek.

Hybrid teknolojisine sahip BMW İ8'in piyasa değeri 500 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

©AirportHaber

İşe İgaspotter'in Instagram'da yayınladığı o kare:

İstanbul Yeni Havalimanı'nda 'BMW İ8' dönemi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (120)

memet ~ 19 gün önce
Havacilikta calismis biri olarak söylüyorum, Genelde burda eleştiri yapanlar thy uçakta km, pilot neyse de ise girdikten sonra ilk senesinde evi olmadıgı halde bmw mercedes alip gereksiz yere borca girip sonra maas yetmiyor diye şikayet eden arkadaslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hulusi ~ 20 gün önce
Arkadaşlar çok sevgili kolin limak cengiz vs. konsorsiyumu için Hükümet havaalanı yatırımlarını da devlet desteği kapsamına aldı ve gümrük vergisi muafiyeti, KDV istisnası, vergi indirimi diye başlayıp x desteği, y ittirmesi, z dampingi diye uzayıp giden bir liste mevcut. Dolayısıyla bu araçlar muhtemelen orta sınıf bir araç maliyetine gelmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
STAJER ~ 21 gün önce
THY TEKNİKTE STAJERİM ANADOLU HAVACILIKTA AVİONİC ÖGRENCİSİYİM KANUN OLARAK STAJERLERE ASGARİ ÜCRETİN YÜZDE 30 VERİLMEK ZORUNDAYMIŞ YANİ 450 LİRA CİVARI..SORUN ŞU THY BİZ STAJERLERE PARA VERMİYO NEREYE BAŞVURABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 23 gün önce
elektrikli olmasini anlarim çevreci bakimindan ancak honda toyota veya nissan gibi markalardan birt anesi olmadi da bmw elektrikli oldu..acaba reklam yapacaz diye bedava mi aldilar arabalari..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000