12 Temmuz 2016, Salı 09:29:27

'İstanbul uçuşları tehlikeli mi' diye anket açtılar

İsviçre merkezli bir internet portalı Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısından sonra bir anket yaparak İstanbul uçuşlarının tehlikeli olup olmadığını sordu.
  • Türk Hava yolları ile uçmak huzur ve güvendir.evimdeyim ben❤️
  • dün pragta bir gazetede bodrum bay resort hotel 8 gün herşey dahil uçakla geliş-gidiş fiyatı 13800 çek korunası idi yani yaklaşık 1725 TL .Kaldığım otelin resepsiyonistine gösterdim evet çok ucuz ama sizin ülkeniz mısırdan daha tehlikeli dedi.
  • degil. seve seve ucarim istanbula. batida insanlari propaganda dolduruyorlar ama sukur kanmayan var Turkler kendisi ve malum kanan var avrupanin yerlisi.
  • Türkiye DAEŞ canavarına yardım ve yataklık yaparken düşeceği bu durumu hesaba katmalıydı ankete bile gerek yok tüm dünya Türkiyeyi tehlikeli ülke olarak değerlendiriyor bırakın batılı ülkeleri hatta ortadoğulu turist bile aynı görüşte bu ankete katılıpta 4. cevabı seçmek bu gerçeği değiştirmiyecek Türkiye itibarını kayıbetmiştir

İsviçre merkezli bir internet portalı Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısından sonra bir anket yaparak İstanbul uçuşlarının tehlikeli olup olmadığını sordu.

Son dönemde İstanbul'un terör saldırılarına hedef olduğunun belirtildiği haberde Türk Hava Yolları'nın büyüme hızını ve imajı değerlendirildi. Terör olaylarının hem Türk Hava Yolları'nı hem de havayolu seyahatini etkileyip etkilemeyeceği sorgulanarak bir belirsizlik olduğu öne sürüldü.

Türkiye’ye ve THY’ye yönelik negatif algı oluşturulmak için hazırlanan ankete katılarak oy kullanılmasını isteyen THY Teknik A.Ş, çalışanlara şu çağrıda bulundu:

“Merhaba Arkadaşım/Dostum,

Atatürk Havalimanında Canilerin terör eylemi üzerinden, Milli Bayrak Taşıyıcımız Türk Hava Yollarına karşı, Almanya merkezli olduğunu tahmin ettiğim bir anket yapılmaktadır.
Ankete katılalım ve ankette bizim için uygun olan 4. Şıkkı seçelim lütfen...!
Ankete katılmaları için arkadaşlarımıza da iletelim.”


Okuyuculara 4 tercih sunan portal, 'İstanbul uçuşlarının tehlikeli olduğu, kararsız, söylemek istemiyorum ve tehlikeli değil saldırılar her yerde oluyor' seçenekleri sunuldu.

Şu ana kadar ezici bir çoğunlukla İstanbul tehlikeli değil, heryerde oluyor seçeneği önde gidiyor. Siz de adrese giderek oy kullanabilirsiniz.

OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

'İstanbul uçuşları tehlikeli mi' diye anket açtılar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Ahmet ~ 2 yıl önce
Türk Hava yolları ile uçmak huzur ve güvendir.evimdeyim ben❤️

Yanıtla

Kalan karakter 1000
turist ~ 2 yıl önce
dün pragta bir gazetede bodrum bay resort hotel 8 gün herşey dahil uçakla geliş-gidiş fiyatı 13800 çek korunası idi yani yaklaşık 1725 TL .Kaldığım otelin resepsiyonistine gösterdim evet çok ucuz ama sizin ülkeniz mısırdan daha tehlikeli dedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İran ~ 2 yıl önce
İranda bir haftalık İstanbul turları 500TL ye kadar indi ama bir çok kişi korkudan gitmiyor
w. ~ 2 yıl önce
bende 8 gun hersey dahil 5 yildizli otele kaldim amsterdam - antalya gidis gelis 1 kisilik € 500 odedim, seninki pahaliymis.
ab turku ~ 2 yıl önce
degil. seve seve ucarim istanbula. batida insanlari propaganda dolduruyorlar ama sukur kanmayan var Turkler kendisi ve malum kanan var avrupanin yerlisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Propaganda ~ 2 yıl önce
Son alti ayda Istanbul'da tam dört büyük saldiri olmus, propagandaya gerek mi var? Ben ucbucuk atiyorum giderken, atmayanin da ya aklindan zoru var, ya da ne bileyim...
Propogandaya ~ 2 yıl önce
Propaganda ne zaman yokki? Herseye batinin parmak izi var ama siz yok sanabilirsiniz. Turkiye nin ekonomisi ab den daha saglam isliyor ve bati cokturmeye calisanlar var, istanbuldaki saldirilar batinin isine yariyor, ister inanma. Ab cirkin oyunlar oynuyo, hersey bilerek oluyo.
Dünya ~ 2 yıl önce
Türkiye DAEŞ canavarına yardım ve yataklık yaparken düşeceği bu durumu hesaba katmalıydı ankete bile gerek yok tüm dünya Türkiyeyi tehlikeli ülke olarak değerlendiriyor bırakın batılı ülkeleri hatta ortadoğulu turist bile aynı görüşte bu ankete katılıpta 4. cevabı seçmek bu gerçeği değiştirmiyecek Türkiye itibarını kayıbetmiştir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cc ~ 2 yıl önce
Hadi bakalım sende sevin oh ne güzel oldu Türkiye itibar kaybetti diye. İyi ki bu memlekette azınlıksınız değilse yandı bu memleket
CC ~ 2 yıl önce
Ülke bizim azınlık olan gericiler ve terörü besleyenler. Aman yanılmayalım. Azıcık da olsa sürüden ayrılalım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000