28 Aralık 2011, Çarşamba 09:33:56

İSTANBUL UÇAĞINDA SARHOŞ YOLCU KRİZİ!

Rusya'dan yurda gelen ve sarhoş oldukları öne sürülen 3 Türk yolcu, uçak personeline güçlük çıkardıkları gerekçesiyle gözaltına alındı...
  • ne denebilir ki icmeye devam durmak yok 5 sise 10 sise alkol komasina girene kadar durmak yok ondan sonrasi da devam, kafasi calismayan insan dolu bizim memleket bunlar acaba rusyadan ucaga nasil bindiler bu kadar alkolu ucakta icmediklerine gore oyle degil mi rus polisinin dikkatini cekmemis demek ki gerci herkes vodka iciyordur ne olacak su yerine sabah 7 de baslaiyorlar icmeye devam aksama kadar demlenerek iyi olur kivama gelirler..
  • durmak yok,votkaya devam
  • Kabin Amirinin tecrübesi çok önemli, yetişmiş amir de genelde hiç sorun çıkmaz, yada başta çözülür; tüm yolcular hem kurallara uyar hemde konforlu yolculuk yapar, şimdi bu insanlar için kolaymı herkesin içinde ne kadar güç duruma düştüler hemde yılbaşı öncesinde evlerine gelirken...Yazık..
  • icki kaldirılsın thy de ucuyorum sarhoslar da var hsoteslere sulum ediyorlar yazık icki kalkssin
Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde Rusya'dan İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen 3 Türk yolcu, kabin görevlilerine zorluk çıkardı. Alkollü oldukları öne sürülen 3 kişi, İstanbul'a gelen uçaktan inmek istemedi. Durumun bildirilmesi üzerine şahıslar, polis zoruyla uçaktan indirildi ve gözaltına alındı.

Gözaltına alınan 3 kişinin ayakta durmakta güçlük çektikleri görüldü. Şahıslar, basın mensuplarına da el salladı.

İSTANBUL UÇAĞINDA SARHOŞ YOLCU KRİZİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
ne denebilir ki icmeye devam durmak yok 5 sise 10 sise alkol komasina girene kadar durmak yok ondan sonrasi da devam, kafasi calismayan insan dolu bizim memleket bunlar acaba rusyadan ucaga nasil bindiler bu kadar alkolu ucakta icmediklerine gore oyle degil mi rus polisinin dikkatini cekmemis demek ki gerci herkes vodka iciyordur ne olacak su yerine sabah 7 de baslaiyorlar icmeye devam aksama kadar demlenerek iyi olur kivama gelirler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
durmak yok,votkaya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kabin Amirinin tecrübesi çok önemli, yetişmiş amir de genelde hiç sorun çıkmaz, yada başta çözülür; tüm yolcular hem kurallara uyar hemde konforlu yolculuk yapar, şimdi bu insanlar için kolaymı herkesin içinde ne kadar güç duruma düştüler hemde yılbaşı öncesinde evlerine gelirken...Yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
icki kaldirılsın thy de ucuyorum sarhoslar da var hsoteslere sulum ediyorlar yazık icki kalkssin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000