19 Mayıs 2011, Perşembe 11:30:17

İSTANBUL HAVAYOLLARI’NI UNUTMADILAR

Bir dönem Türk sivil havacılığına damga vuran İstanbul Havayolları’nın eski çalışanları, yıllar sonra bir araya geldi, eski günleri andı.
  • Gerçekten bize olaşmak istiyorsanız öncelikle istanbul havayollarında çalışmış olmanız gerekir kapalı bir grup alduğundan üyemiz olan arkadaşlarınızdan rica edin sadece üyelerimiz sizi ekleyebilir .... eski dostlarınızı hatırlama zamanı :))) H.S.T
  • eğri oturalım doğru konuşalım... İstanbul havayolları çalışnlarıyla güzel ve ahenkli bir şirketti ama yöneticilireyile ASLA değil !!! ..İnsanoğlu zaman geçince kötüleri genelde unutur hep iyileri hatırlar.. Yapılan haksızlıklar diz boyuyken bunlar nasıl unutlulabilir ? Çalışan arkadaşlar eski arkadaşlıkları uğruna tabiki eğlensin göbek atsın ancak şu anda bile ist hv yolları nın uzantısı olduğunu iddia eden ve bünyesinde eski çalışanlarını barındıran şirketteki eski yöneticilerin geçmişteki hatalrını lütfen unutmayın unuturmayın.
  • BU DÜZENLEMEYI ORGANIZE EDEN KISILERE TESEKKÜRÜ BIR BORC BILIYORUM. SACMA SAPAN YORUM YAPAN KISILERE SUNU SÖYLEMEK ISTIYORUM.BIRCOGUMUZ BASKA SIRKETTLERDE GÖREV ALDI YADA BENIM GIBI YURT DISINA YERLESTI BURDA BIR HAVAYOLUNDA CALISMAMA RAGMEN IHY'NDA CALISMAK BENIM ICIN HERZAMAN BIR AYRICALIKTI VE OYLE KALACAK. BIRCOK KISININ TOPLANTIYA KATILAMAMA NEDENI FARKLI YÖNLERE DAGILMIS OLMALARIDIR. ANCAK BILIYORUM KI HERKESIN GÖNLÜ O GECE ORDAYDI HAVACILIK CAMIASINA ÖRNEK OLSUN
  • Birzamanlar bu ailenin bir ferdi olan Atif Semih Merey kaptanima burdan rahmetler diliyorum. Mekanin cennet olsun hocam..
1980’li yılların ortalarında Türk Hava Yolları’nın tekel olduğu bir dönemde kurularak büyük başarılara imza atan İstanbul Havayolları, Türk sivil havacılığında derin izler bıraktı. O dönem İstanbul Havayolları’nda görev yapan çok sayıda havacı, bugün birçok şirkette üst düzey yönetici olarak havacılık kariyerine devam ederken, birbirleri ile de bağlarını hiçbir zaman koparmadı.

2000 yılında kapanan şirketin çalışanları 10 yılı aşkın aradan sonra yeniden bir araya geldi. İki yıldan bu yana geleneksel hale getirilen İstanbul Havayolları personel buluşmasının üçüncüsü de geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Kumkapı’daki Afrodit restoranda bir araya gelen 80 kadar eski İstanbul Havayolları çalışanları, hem eski anıları tazeledi hem de doyasıya eğlendi.

Facebook’ta kurulan sayfa üzerinden organize olan eski dostlar, bir sonraki buluşma için sözleşerek geceyi noktaladı.

İSTANBUL HAVAYOLLARI’NI UNUTMADILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 7 yıl önce
Gerçekten bize olaşmak istiyorsanız öncelikle istanbul havayollarında çalışmış olmanız gerekir kapalı bir grup alduğundan üyemiz olan arkadaşlarınızdan rica edin sadece üyelerimiz sizi ekleyebilir .... eski dostlarınızı hatırlama zamanı :))) H.S.T

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eğri oturalım doğru konuşalım... İstanbul havayolları çalışnlarıyla güzel ve ahenkli bir şirketti ama yöneticilireyile ASLA değil !!! ..İnsanoğlu zaman geçince kötüleri genelde unutur hep iyileri hatırlar.. Yapılan haksızlıklar diz boyuyken bunlar nasıl unutlulabilir ? Çalışan arkadaşlar eski arkadaşlıkları uğruna tabiki eğlensin göbek atsın ancak şu anda bile ist hv yolları nın uzantısı olduğunu iddia eden ve bünyesinde eski çalışanlarını barındıran şirketteki eski yöneticilerin geçmişteki hatalrını lütfen unutmayın unuturmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BU DÜZENLEMEYI ORGANIZE EDEN KISILERE TESEKKÜRÜ BIR BORC BILIYORUM. SACMA SAPAN YORUM YAPAN KISILERE SUNU SÖYLEMEK ISTIYORUM.BIRCOGUMUZ BASKA SIRKETTLERDE GÖREV ALDI YADA BENIM GIBI YURT DISINA YERLESTI BURDA BIR HAVAYOLUNDA CALISMAMA RAGMEN IHY'NDA CALISMAK BENIM ICIN HERZAMAN BIR AYRICALIKTI VE OYLE KALACAK. BIRCOK KISININ TOPLANTIYA KATILAMAMA NEDENI FARKLI YÖNLERE DAGILMIS OLMALARIDIR. ANCAK BILIYORUM KI HERKESIN GÖNLÜ O GECE ORDAYDI HAVACILIK CAMIASINA ÖRNEK OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Birzamanlar bu ailenin bir ferdi olan Atif Semih Merey kaptanima burdan rahmetler diliyorum. Mekanin cennet olsun hocam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000