06 Ağustos 2009, Perşembe 07:55:13

İran savaş uçağı üretti

İran yeni bir projeye imza attı...
  • sayın editör filan diye yazana bakın yaa.. sen karışamazsın kimin ne yazacağına, 80 küsür senedir her fikri faşistlikle ve zorbalıkla susturdunuz zaten .. ama işte gerçekleri yok edemiyorsunuz.. bu cumhuriyet sakat bir cumhuriyettir, gerçek bir cumhuriyet içinde bu kadar demorkasi yoksunu kafa barınamaz.. iran'ı elbette savunmuyorum ama biz de iyi değiliz bunu bilin.
  • "Çorumlu Sedat" gibi CUMHURRİYET düşmanlarının yorumlarına "yorum" diye bu köşede yer vermeniz hiç de hoş değil. Iran'a ümmet, İzmir'e dejenere nasıl dedirtirsiniz? Cumhuriyeti kurup yapamıyanlar nasıl dedirtirsiniz? Lütfen dikkat!
  • iyimşş pistin sonuna kadar rahatca gider
  • iranda inşaat yapan biri olarak ne derece ummetine, din !!! bağlılığı ve dejenarasyon yapısını görmeniz için iran hakkında bu derece bilgi sahibi olduklarını idda edenleri Tahrana bir hafta kalmaları için davet ederim. Uzaktan pala sallayarak bu işler olmaz. Gazeteden okumakla da olmaz gelin 20.000$ satılan eski ladaları göründe ondan sonra iranı TÜRKİYE den üstün görün. Burada parkları gezin ve ummeti görün...!

İran, uzun uğraşlar sonucunda kendi savaş uçaklarını ürettiklerini duyurdu.

İran Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Şah Safi, kendi savaş uçaklarını ürettiklerini ve bu uçağın 3 bin 800 metre menzilli uçuşlar yapabildiğini açıkladı.

ABD ve batılı ülkelerin askeri ve sivil havacılık anlamında ambargo uyguladığı İran, kendi ihtiyaçlarını karşılamak için uğraşıyor.

İran savaş uçağı üretti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
sayın editör filan diye yazana bakın yaa.. sen karışamazsın kimin ne yazacağına, 80 küsür senedir her fikri faşistlikle ve zorbalıkla susturdunuz zaten .. ama işte gerçekleri yok edemiyorsunuz.. bu cumhuriyet sakat bir cumhuriyettir, gerçek bir cumhuriyet içinde bu kadar demorkasi yoksunu kafa barınamaz.. iran'ı elbette savunmuyorum ama biz de iyi değiliz bunu bilin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"Çorumlu Sedat" gibi CUMHURRİYET düşmanlarının yorumlarına "yorum" diye bu köşede yer vermeniz hiç de hoş değil. Iran'a ümmet, İzmir'e dejenere nasıl dedirtirsiniz? Cumhuriyeti kurup yapamıyanlar nasıl dedirtirsiniz? Lütfen dikkat!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
iyimşş pistin sonuna kadar rahatca gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
iranda inşaat yapan biri olarak ne derece ummetine, din !!! bağlılığı ve dejenarasyon yapısını görmeniz için iran hakkında bu derece bilgi sahibi olduklarını idda edenleri Tahrana bir hafta kalmaları için davet ederim. Uzaktan pala sallayarak bu işler olmaz. Gazeteden okumakla da olmaz gelin 20.000$ satılan eski ladaları göründe ondan sonra iranı TÜRKİYE den üstün görün. Burada parkları gezin ve ummeti görün...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000