26 Temmuz 2009, Pazar 16:55:23

İRAN HAVACILIĞI ÇATIRDIYOR

Tahran merkezli İran'ın ikinci en büyük havayolu şirketi olan Mahan Air'e ait uçak Tahran'a acil iniş yaptı.
  • Arkadaşlar, Gerek ayrılmış gerekse hala çalışan olun ne farkeder? Siz değilmisiniz ki hergün orada alın terinizinle çalışıp hakkını alamayan? Uçağın üreticisine kuyruk vurduğunda yalan söyleyen, hacı olmak isteyen sefillerin parasının üstüne yatıp en müberek hayıra engel olan insanların insafa gelmesini mibekliyorsunuz? İlk işiniz çalışıyorsanız istifayı basıp direk mahkemeye gitmeniz, çalışmıyorsanız hemen şimdi mahkemeye gitmeniz olacaktır. Kimseye bedavaya çalışacak kadar zengin değil bu ülke!!!!!
  • Arkadasim havacilikta guven para ile olur oda Bahtısen Hanımda yok Sen ne den bahsediyorsun? Hayalmi görüyorsun?
  • arkadasim cok haklisin asilanma var bu sirkette... ama kimin kimi asiladigi malum
  • siz kimsiniz ? Eğer Edi-Büdü nün Edisi değilseniz Büdüye bu kadar yagcılık yapacak yeni bir rakip çıktı ozaman!Hemde çok dişli bir rakip

Gün geçmiyor ki İran'dan havacılık adına kötü bir haber gelmesin.

15 Temmuz'da düşen Caspian Airlines'a ait Tu–154 tipi uçağın ardından yine Caspian Airlines'a ait Tu–154 tipi uçak, motor arızası nedeniyle Tahran'a zorunlu iniş yapmıştı. Daha sonra İran Air'e ait Boeing 747 tipi uçak da motor arızası yüzünden acil iniş yapmış ve daha sonra da Aria Air'e ait Ilyuhsin–62 tipi uçak piste sert iniş yapmış ve olayda 17 kişi yaşamını yitirmişti 20 kişi de yaralanmıştı.

Bu sefer de İran'ın en büyük ikinci havayolu şirketi olarak görülen ve İstanbul seferleri de yapan Mahan Air uçağı büyük tehlike atlattı.

Mahan Air MD-82

Edinilen bilgilere göre, Tahran'dan havalanan Mahan Air'e ait MD–82 tipi uçağı kokpitinde yangın çıkması üzerine havalandıktan kısa bir süre sonra Mehrabad Havaalanı'na acil iniş yaptı.

Öte yandan yine bugün Kish Air’e ait bir uçağın da Tahran’a zorunlu iniş yaptığı gelen bilgiler arasında.

©AirportHaber Özel – Dış Haberler

İRAN HAVACILIĞI ÇATIRDIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar, Gerek ayrılmış gerekse hala çalışan olun ne farkeder? Siz değilmisiniz ki hergün orada alın terinizinle çalışıp hakkını alamayan? Uçağın üreticisine kuyruk vurduğunda yalan söyleyen, hacı olmak isteyen sefillerin parasının üstüne yatıp en müberek hayıra engel olan insanların insafa gelmesini mibekliyorsunuz? İlk işiniz çalışıyorsanız istifayı basıp direk mahkemeye gitmeniz, çalışmıyorsanız hemen şimdi mahkemeye gitmeniz olacaktır. Kimseye bedavaya çalışacak kadar zengin değil bu ülke!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadasim havacilikta guven para ile olur oda Bahtısen Hanımda yok Sen ne den bahsediyorsun? Hayalmi görüyorsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadasim cok haklisin asilanma var bu sirkette... ama kimin kimi asiladigi malum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
siz kimsiniz ? Eğer Edi-Büdü nün Edisi değilseniz Büdüye bu kadar yagcılık yapacak yeni bir rakip çıktı ozaman!Hemde çok dişli bir rakip

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000